Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.greti, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Limitált kiadás

Illatkategória: gyümölcsös-virágos

Illatjegyek: ribizli, rózsa, szárított gyümölcsök

CandyShimmer

2021. október 8.

Ez egy nagyon kedves illat, igazi rózsaszín illat, bájos kedves, és ahhoz képest hogy kölni, elég tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

angelina69

2021. szeptember 5.

2021. 09. Eltelt négy év az előző vélemény óta. Nem tudom, mi változott, a bőrkémiám vagy az illat, de mostanában szívesen hordom. Kb. két hónapja szereztem be. Tényleg púderesen rózsás, és kimondottan jól esik viselni. Kánikulában nem volt jó, de ebben a kicsit borongós, kicsit napsütéses időben éppen megfelelő. Kap tőlem egy plusz csillagot.

2017. Ezt is sorra kerítettem. Fújás, járkálás, illatolás. Hááát. Rajtam csak gyümölcsök enyhén édesen. Gondoltam megnézem, mit tud még kicsit később... mondjuk úgy óránként egy-egy szimat. Nos, nem igazán tudok mit mondani róla, mivel villámgyorsan eltűnt. Szóval marad az enyhén édes gyümölcs. Semmi púderesség, semmi enyhe rózsaillat. Rajtam, ha úgy tetszik nem működik. Mivel nem bántó, nem fojtós, viszont nagyon halvány ezért csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Bridge29

2021. május 24.

Ez egy szuper kis illat . Púder a javából. Terhesen csak ezt használtam. Picike van még de már szétesett kicsit az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

kindliviki

2019. július 24.

Évek óta ő a "hétköznapi" parfümöm. Szeretem a púderes illatot. Az ára kedvező. Lehetne kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Jelizz

2019. június 22.

Tipikus avon illat, tavaszi-nyari illat, nekem nem jon be ,de mivel ajandekba kaptam orulok neki. Meglepoen tartos ahoz kepest hogy EDT. A feher Pur Blanca jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

sarahL

2019. május 12.

Először nagyon tetszett, de már jó ideje nem is használom. Nem rossz illat, de 0 tartósság van, semmi plusz nincs benne. Könnyed testpermetnek elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

tyutyu

2019. február 11.

Nem tudom melyik összetevő miatt...amikor kifújom valóban Nivea, aztán átalakul férfi parfümmé rajtam :D kesernyés ,kissé édes és elegáns....Férfi parfüm..:D a nevére még nem jöttem rá, de ki fogom deríteni :D
Férfin el tudnám képzelni na de magamon :D elnézést a kedvelőitől. Az eredeti Pur Blanca a tökély!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

pirospipacsocska

2019. január 9.

Az én bőrömön elsősorban a bazsarózsa érződik,némi kis púderes -virágos illattal vegyítve.Letisztulva tényleg a Niveához tudnám én is hasonlítani.És nem túl tartós illat,napközben újra kell fújni.Akciósan vettem,féláron,így megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Yummy

2018. június 11.

Szerettem. Könnyed, púderes illat de nekem nem volt tartós. Nem rossz, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

linda0915

2018. április 24.

Nagyon szeretem, igazán nőies, púderes-virágos illat. Rajtam tartós is. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Színezék. Lila színű.