Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.greti, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Limitált kiadás

Illatkategória: gyümölcsös-virágos

Illatjegyek: ribizli, rózsa, szárított gyümölcsök

Ár: 1200 Ft , Eladó: Artis
Állapot: Ahogy a képen is látható, kb 3,5 cm-nyi parfüm hiányzik belőle. 50 ml-es kiszerelés., Helyszín: --, fizetés: A Foxpost-ot javasolnám
1000 Ft Avon Pur Blanca Blush
Ár: 1000 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a 16. kerületben a lakásomnál lehetséges, illetve kb. heti egyszer az Örs vezér téren, vagy fel tudom adni postán és foxposttal is előreutalást követően. A szállítási költség a vevőt terheli.

kindliviki

2019. július 24.

Évek óta ő a "hétköznapi" parfümöm. Szeretem a púderes illatot. Az ára kedvező. Lehetne kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Jelizz

2019. június 22.

Tipikus avon illat, tavaszi-nyari illat, nekem nem jon be ,de mivel ajandekba kaptam orulok neki. Meglepoen tartos ahoz kepest hogy EDT. A feher Pur Blanca jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

sarahL

2019. május 12.

Először nagyon tetszett, de már jó ideje nem is használom. Nem rossz illat, de 0 tartósság van, semmi plusz nincs benne. Könnyed testpermetnek elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

tyutyu

2019. február 11.

Nem tudom melyik összetevő miatt...amikor kifújom valóban Nivea, aztán átalakul férfi parfümmé rajtam :D kesernyés ,kissé édes és elegáns....Férfi parfüm..:D a nevére még nem jöttem rá, de ki fogom deríteni :D
Férfin el tudnám képzelni na de magamon :D elnézést a kedvelőitől. Az eredeti Pur Blanca a tökély!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

pirospipacsocska

2019. január 9.

Az én bőrömön elsősorban a bazsarózsa érződik,némi kis púderes -virágos illattal vegyítve.Letisztulva tényleg a Niveához tudnám én is hasonlítani.És nem túl tartós illat,napközben újra kell fújni.Akciósan vettem,féláron,így megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Yummy

2018. június 11.

Szerettem. Könnyed, púderes illat de nekem nem volt tartós. Nem rossz, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

linda0915

2018. április 24.

Nagyon szeretem, igazán nőies, púderes-virágos illat. Rajtam tartós is. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

pflaume

2018. április 23.

Könnyed kis parfüm, a tartóssága sem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Könnyed kis parfüm, a tartóssága sem rossz.

hdori23

2018. április 12.

Még anno az első parfümjeim egyike volt,nagyon szerettem,több üveggel is elhasználtam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Airina

2018. február 20.

Régebben rendeltem egyszer, akkor nem sokat használtam, de most "újra felfedeztem", nagyon szeretem az illatát. Kezd fogyni, úgyhogy nemsokára rendelek megint. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Színezék. Lila színű.