Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Modern friss-virágos kompozíció, mely olyan érzést kelt, mintha a második bőröd lenne. A fréziavirág és a lonc friss illatjegyeivel alkottuk meg, melyek lágyan keverednek a barackos fehér tea és a tavaszi gyöngyvirág finom légiességével. Mint egy fuvallatnyi friss levegő..."

Illatkategória: friss-virágos

Fejillat: frézia, tiszta aldehidek, barackos fehér tea

Szívillat: lonc, gyöngyvirág, vízililiom

Alapillat: pézsma, szantálfa, vanília

Ár: 1600 Ft postával , Eladó: Delizizi
Állapot: Használt, 50 ml/kép , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalás után postán maradó, foxpost automata.
Csicsi2017

2019. február 10.

Kifújáskor eléggé alkoholos, majd nagyon kellemes illattá válik... Ami csak 10 percig érződik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

jutkaci

2018. július 13.

Ez annyira pure, hogy szinte nulla. Az első 10 perc kellemes nyári friss illat, de eddig tartott az én bőrömön. Semmitmondó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

PerfumePippi

2018. június 6.

Mintám van, és nem fogom megvenni. Ez egy tavaszi-nyári illat, így teljesen rendben van, hogy most a melegben próbálkoztam vele. Az indítása nagyon kellemes, friss, kissé zöld, de aztán sajnos ahogy telt az idő erjedt vágott fű szaga lett rajtam. Nem finom. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

ipszilonze

2018. május 26.

Egyszerű, finom, friss illat. Kölni lévén persze nem túl tartós, de egy percig sem bánom, hogy megrendeltem. Szolid, hétköznapi viseletre úgy gondolom teljesen ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Kakukk

2018. április 8.

Nagyon beleszerettem, nekem ez egy állandó tavaszi-nyári illatom. Nem savanykás, nem is olyan cukros édes, hanem ilyen kellemesen friss. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

pattelin

2018. március 18.

Nagyon szeretem az illatát! Valóban friss, könnyű és ami számomra nagyon fontos, hogy egyszerű illat! Egy bánatom van, hogy nem túl tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Bonzee

2018. március 2.

Sok előttem szólóhoz hasonlóan, én is a Krémmániás népítélet alapján szavaztam neki bizalmat. Aztán alaposan elámultam.
Csak azért fújtam belőle két alkalommal, mert először nem hittem az orromnak. De második próbálkozásra is rettenetes volt.
Ment az adománygyűjtő konténerbe. Az RSPCA second hand boltjában talán el tudják passzolni pár fontért, az angolok minden szart magukra fújnak.
(Elnézést kérek mindenkitől, akinek tetszik ez a parfüm. Tutibiztos vagyok benne, hogy ha olyan hölgyön éreztem volna, aki kedveli magán ezt az illatot, akkor nekem is tetszene, mert rajta máshogy jönnek ki az összetevők. Szerintem annyi az egész, hogy ez a parfüm - és amúgy az Avon kreációk 99 százaléka - nem kompatibilis a bőrömmel. Ettől ez még simán lehet egy sokcsillagos illat, csak az én felhámom nem képes ezt kihozni belőle... :( Sőt! Az is lehet, hogy alapból én vagyok büdös :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Tuende

2018. január 5.

Hétköznapi friss, vìzes, tiszta illat. Engem a Pure Blancára emlékezet. Semmi extra. Nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Gwenny

2017. december 29.

Először kicsit túl alkoholos volt, de végül, valami miatt átváltott abba az illatba, amit elvártam. Friss, kellemes, nem zavar. Suliba tökéletes.
Tartóssága nem tökéletes, de egyébként is szeretek fújkálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Tartóssága nem tökéletes, de egyébként is szeretek fújkálni. :)

nitacica

2017. december 29.

Kellemes, tartós illat, nem hivalkodó, inkább egy olyan tiszta, friss illata van, télre most nem igazán illik hangulathoz, de tavasszal tökéletes lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene