Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2017. január 27.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Élénkítő tusfürdő érzékeidnek! Vitaminos tusfürdő bergamott, menta és zöld tea illatával.

• hidratáló formulák
  • élénkítő felfrissülés
  • vitamin komplex-szel
  • uniszex

tátombák

2017. június 28.

Az illatösszetevők alapján egy igazi nyári hűsítőt vártam. Helyette kaptam valami friss szellőt, ami jónak jó, oázisnak oázis, de nem az igazi. Elpancsolgatom, kipipálom, hogy ezt is kipróbáltam, de nem hagy bennem maradandó élményt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

B.Enci

2016. szeptember 2.

Elsőre tetszett, de mikor "élesben " is kiprobaltam... nagyon irritáló számomra az illata, a barátom egyből rávágta, hogy valami rossz férfi parfüm illatára emlékezteti. ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

szivecske

2016. augusztus 30.

Semmi extra, elpancsolni tökéketes... frissítő és kellemes illat, nem szárít (nyilván nem is hidratál) de annyira semmilyen... egyszer ok, nem veszem újra, max nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Erika1111

2016. július 9.

Nem igazán tetszik semmi extra van jobb avonos tusfürdő is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Nem igazán tetszik semmi extra van jobb avonos tusfürdő is

GNóri

2016. június 21.

Nyárra a Lagoon a legnagyobb, örök, megunhatatlan szerelmem, de ez a tusi is nagy kedvencem lett mellette. Uniszex illat, citrusos, zöld teás, kicsit fűszeres, de abszolút frissítő, a testnek, léleknek és az agynak is igazi újjászületős élmény vele a tusolás egy nehéz, meleg nap után. A páromnak is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

agiv

2016. június 17.

Finom frissítő illata van.engem nem szárít,bár mindíg testáplózok utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Finom frissítő illata van.engem nem szárít,bár mindíg testáplózok utána.

Széncinke

2016. június 10.

A flakonban zöld teás, fürdés közben mentás-bergamottos-zöld az illata. Jól habzik, nem szárít, kellemesen frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Ella

2016. május 27.

Egy Avonos játékon ezt a tusfürdőt nyertem. Nagyon szuper, frissítő citrusos-mentás illata van, hűti a bőrt. Kicsit gyorsan fogy (sajnos...) és nem habzik annyira, de én most olyan szerelmes vagyok belé, hogy megadom a maximális pontszámot neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Zöld)