Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Mia26, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegy: bergamot, lime, bors,

Szívjegy: levendula, pézsam, cédrus,

Alapjegy: ámbra, vetiver, pacsuli.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mlexa

2020. április 20.

Édesapámnak rendeltem egyet, a katalógusban nagyon tetszett neki az illata. Viszont élőben elég más. Valamint hamar elillan. Jobbakat is találni ennél...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

lisbeth10

2019. április 15.

Páromnak rendeltem karácsonyra és eleinte tetszett is az illata, de egy idő után zavaró lett ez az édes illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Azurlepke

2018. május 30.

A páromnak rendeltem ajándékba, nagyon bejött neki az illat. Azóta rendeltünk még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

szabina971

2018. március 17.

Edesanyámnak tetszett meg az illata a katalógusban ezért megrendeltük apukámnak.
Azóta meg vannak őrülve érte mind a ketten.
már a 8. üvegnél tart apukám annyira szereti.
Nagyon tartós kölni ,és az erős illatú virágok képzik.
Így aki nem bírja az erős úgy mond fűszeres illatot akkor neki kellemetlenül szúrhatja a nóziját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Azóta meg vannak őrülve érte mind a ketten.
már a 8. üvegnél tart apukám annyira szereti.
Nagyon tartós kölni ,és az erős illatú virágok képzik.

Elizabeth20

2017. július 17.

Ajándékba rendeltem páromnak, mert nagyon tetszett a katalógusban az illata. A párom is meg volt elégedve vele és én is. Hosszan tartó hatású az illata és nagyon finom, igazán férfias ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Yubiri

2015. november 21.

Fiatalabbakon is el tudom képzelni, nem rossz illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Fiatalabbakon is el tudom képzelni, nem rossz illat.

Mia26

2014. április 4.

Ezt is ismeretlenbe rendeltem,akciós áron.
De bizony jól tettem.Imádom és a párom is imádja.Finom édes illata van.
Legközelebb is meg fogom rendelni a páromnak ha elfogy. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Ezt is ismeretlenbe rendeltem,akciós áron.
De bizony jól tettem.Imádom és a párom is imádja.Finom édes illata van.
Legközelebb is meg fogom rendelni a páromnak ha elfogy. :D

Xinezia

2014. március 23.

Huh, meglepődtem, hogy ilyen rossz az értékelése ennek a kölninek. Nekem nagyon bejööööööööön... Páromnak rendeltem, eszméletlen illata van tőle, nagyon beindító :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Erika80

2013. december 16.

Az illata nagyon is kellemes! Én nem rég vettem a páromnak egyet, tetszik is, viszont abszolút nem tartós. Gyorsan elillan az illata. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

agiv

2013. október 2.

Büdi,kölni illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Büdi,kölni illata van.

Színező anyag. (Piros)