Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Csutak

2022. május 5.

Egészen hasonlít a kék Charlie-hoz, de kevésbé szúrós az illata és édeskésebb. A tartóssága sajnos nem olyan jó, de nem baj, én szívesen fújom magamra. (Rendeléshez kaptam ajándékba.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

PETRA820718

2022. január 21.

Rengeteg, rengeteg parfüm után gyakorlatilag ilyet még nem tapasztaltam, ez az illat felfújás után nem sokkal átmegy a szó szerint BÜDÖS kategóriába.
Rajtam sajnos, csuklóra fújva egy az egyben büdös izzadságszaga van olyan,,jó fülledt"🤮
Virág illatot ebből ki nem érzek, csak ezt a borzalmat.
Igyekszem tőle megszabadulni, vagy csak együtt nem működünk.. Lehet..
Mindenesetre az avon illatoktól jó darabig el vette a kedvem.
Pedig szerettem volna szeretni, mivel számomra használhatatlan, csak az üvege miatt:2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

Virág illatot ebből ki nem érzek, csak ezt a borzalmat.
Igyekszem tőle megszabadulni, vagy csak együtt nem működünk.. Lehet..
Mindenesetre az avon illatoktól jó darabig el vette a kedvem.

Marababa

2022. január 10.

Szerintem ez az AVON egyik legmegosztóbb illata. 1995-ös kreáció és valóban hordozza az akkortájt erős illatjegyeket. Mint fentebb írtam édes ugyanakkor erős illat, nem szabad sokat használni belőle, mert túlságosan tömény. Az ilang-ilang, a frissen édes bergamott és a mandarin jegyeivel nyit, szívillatát pedig a jázmin, narancsvirág, gyöngyvirág, a tubarózsa, gardénia és az aldehidek alkotják. Az alap a szantálfa, a borostyán és a porszerű fás vanília. Használat előtt mindenképpen érdemes próbát tenni. Jómagam nagyon sokat gondolkodtam a vásárláson, engem a testápolója győzött meg. Téli illatként szerintem nagyon különleges és egészen biztosan nem jön velem szemben az utcán. Nagyon tartós, elegáns és nőies illat. Leszáradáskor azonban rendkívül kellemes tiszta szappanillatot áraszt. Ár/érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 10.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Nekem ez nem parfüm hanem locsolókölni kategória. Tömény virág illat, fejfájást okozó...:/ Idős nénin tudom max elképzelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

angela88

2021. augusztus 25.

Hideg időben szeretem használni, nagyon finom illata van, tartós, ha nem adagolja túl az ember, akkor nem émelyítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Vaslady

2021. július 23.

2017 03 21
Ugy érzem,meg kell védenem szegényt...
2000-es évek elején vásároltam meg először őt,nagyon megtetszett az avon katalogusban az illata,az üvege is,igy nekem már a 20-as éveim elején is volt,persze ugye a régi kiadás.
Nagyon intenziv,tartós ,virágos -kissé keleties illat.
Nem mondanám tucat illatnak,mert nagyon is jellegzetes,sok közül is felismerhető.
Például az autóbuszban is anno reggel munkába menet,is éreztem valakin,és rögtön tudtam,hogy Ő az.
Igen megértem azt is ,hogy nem tetszhet mindenkinek,sőt azt is,hogy nem a ma kor gyermeke,nem a ma divatos illatjegyekkel van ellátva.
Ugy gondolom,hogy a 2000-es évek elején,szóval a maga idejében,igen is népszerű volt!
És igen is jó illatnak számitott!
Sőt azt is megmerem kockáztatni,hogy a Milenia mellett igenis az egyik legjobb avon parfüm,amit a mostani parfümjeikről már nem nagyon lehet elmondani !
Meg kell mondjam 2 éve ujravásároltam,az uj kiadást,amivel sehogy sem voltam kibékülve.
Valahogy ugyanaz de megsem ugyanaz az illat,mintha hiányozna belőle valami....az üvege sem teljesen !
Ma 2 fujást engedtem meg belőle magamnak,egyet testre egyet hajra,ragyogó hosszu arany fülbevalóban,és fehér szövetkabátban tökéletesnek éreztem őt,ezt a Ritka aranyat....
Inkább télre ajánlom,vagy őszi hidegebb időben,nyáron intenzitása miatt fejfájást is okozhat.
Különleges ,tartós illat inkább 30 fölött tudom elképzelni,vagy olyan nőkön ,akik szivesen beválallnak erősebb virágos-keleties illatokat.
2021 07 23.
Update.
Most, ma kaptam a sógornőmtől egy üveggel, ezt a legujabb verziót.
Doboza nincs meg, az üvegből csak kevés hiányzik, itt árválkodik a dohányzó asztalon, hát fújtam belőle.
Hozza a régi érzéseket, amit az original elődje, amit már vagy 20 éve használtam.
De mégis más.
Egyszerűen le van butitva, bár aki nem ismeri a régit az ezt nem tudhatja.
Az illat most is tartós, téli és nehéz, max 2 fújás.
Viszont könnyebb, gyümölcsösebb és hm lényegesen egyszerűbb. 😒
Elteszem emlékbe.
Erre most 3 és fél csillagot adnék, így lesz most 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

2017 03 21
Ugy érzem,meg kell védenem szegényt...
Nagyon intenziv,tartós ,virágos -kissé keleties illat.
És igen is jó illatnak számitott!
2021 07 23.
Update.
Most, ma kaptam a sógornőmtől egy üveggel, ezt a legujabb verziót.
De mégis más.
Egyszerűen le van butitva, bár aki nem ismeri a régit az ezt nem tudhatja.
Az illat most is tartós, téli és nehéz, max 2 fújás.
Viszont könnyebb, gyümölcsösebb és hm lényegesen egyszerűbb. 😒
Elteszem emlékbe.
Erre most 3 és fél csillagot adnék, így lesz most 4.

eheiszki

2021. május 11.

Teljesen megfeledkeztem róla az elmúlt pár évben, pedig az Ori Mirage Daydream mellett ez az Avon illat volt a másik kedvencem sokáig. Rendkívül jó minőségű illat, a leszáradásban nincs ott az avon illat ami külön jó pont. Virágos, de olyan mézesen édes , krémes- ámbrás. Biztos van akinek nyanyás, szerintem pont okés. Rendkívül boldog illat. Az eleje frissebb, majd lineáris marad. Nemrég újra vettem és neszeneked új Elie Saab, pár napja mégis ezt használom. Talán a meleg őszi napsütésben mutat a legszebben rajtam. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

JulcsiToth

2021. április 30.

Istenien édes, mézes, virágos, szerelmes, mesés, klasszikus, ami abszolút luxus hatast kelt, pedig filléres tétel. Hihetetlenül tartós, de ennek ellenére is imádom fújkálni a hajamra, magamra. Egy illat, amitől szebbnek és vonzóbbnak érzem magam mindig. Van, hogy lefekvéskor is fújok kicsit, hogy érezzem. Két-harom nagyon draga luxus kategóriájú parfümöt használok, de ehhez legalabb tíz éve ujra es ujra visszatérek. Isteni, nem túlkomplikált mégis lenyűgöző illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Kajmi

2021. április 26.

Egyik kedvenc AVON illatom. Mindig van belőle itthon. Nem tudom miért, de inkább hűvösebb időben szeretem használni. Este is érzem még magamon az illatát, így tartósnak mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

anita763

2021. február 8.

Meleg, fülledt, narancsvirág tulipánnal és mandarinnal. Luxus és drága illatkategóriára hajaz, ennek ellenére én sokkal jobban szerettem az eredeti, vintage palackba zárt parfümöt. A bőrömön először frissen indul, rövid fűszeres ylanggal és egy csepp aldehiddel. A fejillat az, amelyet jobban szeretek. A fehér virágok, a tubarózsa-gardénia majd a szantálfa és az erősen barackos, tejszínes édes, leszáradás a virággal amely meleg mélységet kölcsönöz az illatnak. Hangulatos és kedves, kicsit tejszerű, hosszú élettartammal. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)