Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Avon Rare Gold szett
Ár: 2500 ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: Vadonatúj, hiánytalan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!
Ár: 2299 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

JulcsiToth

2021. április 30.

Istenien édes, mézes, virágos, szerelmes, mesés, klasszikus, ami abszolút luxus hatast kelt, pedig filléres tétel. Hihetetlenül tartós, de ennek ellenére is imádom fújkálni a hajamra, magamra. Egy illat, amitől szebbnek és vonzóbbnak érzem magam mindig. Van, hogy lefekvéskor is fújok kicsit, hogy érezzem. Két-harom nagyon draga luxus kategóriájú parfümöt használok, de ehhez legalabb tíz éve ujra es ujra visszatérek. Isteni, nem túlkomplikált mégis lenyűgöző illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Kajmi

2021. április 26.

Egyik kedvenc AVON illatom. Mindig van belőle itthon. Nem tudom miért, de inkább hűvösebb időben szeretem használni. Este is érzem még magamon az illatát, így tartósnak mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

anita763

2021. február 8.

Meleg, fülledt, narancsvirág tulipánnal és mandarinnal. Luxus és drága illatkategóriára hajaz, ennek ellenére én sokkal jobban szerettem az eredeti, vintage palackba zárt parfümöt. A bőrömön először frissen indul, rövid fűszeres ylanggal és egy csepp aldehiddel. A fejillat az, amelyet jobban szeretek. A fehér virágok, a tubarózsa-gardénia majd a szantálfa és az erősen barackos, tejszínes édes, leszáradás a virággal amely meleg mélységet kölcsönöz az illatnak. Hangulatos és kedves, kicsit tejszerű, hosszú élettartammal. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 8.

Sziszikee58

2020. május 24.

Annyira szeretném szeretni :( de egyszerűen nem tudom magamon elviselni. Borzasztóan tömény, erős az illata.
Az idősebb, vagy esetleg a 40-50 év közöttieknek jó lehet, de fiatalabbaknak kuka kategória, sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Kokuszreszelek

2020. április 8.

Az újságban nagyon megtettszett az illata, rendeltem is belőle, de élőben nagyon más, nagyon nem tetszik, túl tömény, nehéz illat. Az idősebb korosztálynak tetszhet ez inkább, mint a fiataloknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Pancsi92

2020. január 19.

Nagyon tömény, nehéz illata van. Inkább illik a mamámhoz. Odaadtam neki, ő viszont nagyon szereti. Tartós, még este is lehet érezni rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

lacrymosa88

2019. október 2.

Egyik katalógus lapján találkoztam vele, és rögtön beugrott, hogy ez olyan retró illat, anyukák és nagymamák örök kedvence. Tiniken el sem tudom képzelni, ahhoz túl tömény. Lehet, hogy évek múlva tetszik majd, de most semmi sem fogott meg benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Csillagpor1999

2019. június 14.

Ez is egy örök kedvencem, mindig van belőle itthon. Nagyon tartós, buja illat, télen a legjobb. Amit nagyon szeretek benne hogy a minősége nem romlik meg évek alatt sem, Volt már tíz éves parfümöm is ilyen, teljesen tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

pirospipacsocska

2019. április 22.

Anyukám örök kedvence!Ebből mindig van neki egy üveggel. 😁Ő imádja,és azt mondja,nagyon tartós is az illata.Nekem nem jön be,én nem használnám,mert számomra erős,inkább fűszeres illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

jazmera

2018. szeptember 18.

Illatjegyek alapján szeretnem kellene, de valahogy nagyon nem jön be. Sőt inkább zavaró. Viszont nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)