Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Delizizi
Állapot: Használt, 50 ml/kép , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalás után postán maradó, foxpost automata.
Ár: 1500 , Eladó: Lilred
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes átvétel CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
lacrymosa88

2019. október 2.

Egyik katalógus lapján találkoztam vele, és rögtön beugrott, hogy ez olyan retró illat, anyukák és nagymamák örök kedvence. Tiniken el sem tudom képzelni, ahhoz túl tömény. Lehet, hogy évek múlva tetszik majd, de most semmi sem fogott meg benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Csillagpor1999

2019. június 14.

Ez is egy örök kedvencem, mindig van belőle itthon. Nagyon tartós, buja illat, télen a legjobb. Amit nagyon szeretek benne hogy a minősége nem romlik meg évek alatt sem, Volt már tíz éves parfümöm is ilyen, teljesen tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

pirospipacsocska

2019. április 22.

Anyukám örök kedvence!Ebből mindig van neki egy üveggel. 😁Ő imádja,és azt mondja,nagyon tartós is az illata.Nekem nem jön be,én nem használnám,mert számomra erős,inkább fűszeres illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

jazmera

2018. szeptember 18.

Illatjegyek alapján szeretnem kellene, de valahogy nagyon nem jön be. Sőt inkább zavaró. Viszont nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

kék lány

2018. augusztus 5.

Szaglásztam, szaglásztam, hogy mire hasonlít ez annyira, én ilyen illatot már használtam, és rájöttem: Lancome Poeme. Egy az egyben az az illat. Nagyon régen használtam, akkor imádtam. Most sem rossz, de már egyáltalán nem az én illatom. A 4 csillag éppen ezért azt jelzi, amennyire akkor szerettem, amikor szerettem.

Kifújás után: rájöttem, hogy csak üvegből szaglászva egy az egyben Lancome Poeme. Kifújva, magamon azért nem, de hasonlít. Ez mintha frissebb lenne, a Poeme viszont sokkal kifinomultabb (és édesebb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Amanda97

2018. május 18.

Egyik kedvenc illatom az Avontól. Egyszerűen nem tudom megunni, kb. 4 éve rendeltem meg először, azóta többször is újravettem.
Amit még imádok benne, hogy nagyon tartós, az illata nem illan el egyből, mint a legtöbb Avonos parfümnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Dinus95

2018. március 25.

Anyukám egyik kedvenc illata. Nekem is tetszik rajta ez az illat, szerintem az ő korosztályának való (50). A tartóssága tökéletes, nem használ sokat, de még a nap végén is érezni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

MissQuen

2018. március 16.

Nagyon kellemes, nőies, virágos illat! Jobb kedvem lesz tőle, a napomat is feldobja! Ajánlom másoknak is! Viszont a régi üveg jobban tetszett!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

dobotundi

2017. október 18.

Nagyon karakteres illata van, elegáns számkmra. 22 éves vagyok, mégis imádom. Nagyon sokan megdicsérték már rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

kisgomboc

2017. szeptember 26.

Anyukám parfümje. Megillatoztam párszor de nekem nem jön be inkább idősebb korosztálynak áll jól. Már anyu is kezd letenni róla, mióta véletlenül befújta a nyakát vele elkezdte marni és csípni a bőrét azóta nem használja...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)