Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Ár: 1500 , Eladó: Lilred
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes átvétel CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
Oris-Avon parfik 2000 Ft egységáron
Ár: 2000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új, celofános 30-50 ml, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

Sziszikee58

2020. május 24.

Annyira szeretném szeretni :( de egyszerűen nem tudom magamon elviselni. Borzasztóan tömény, erős az illata.
Az idősebb, vagy esetleg a 40-50 év közöttieknek jó lehet, de fiatalabbaknak kuka kategória, sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Kokuszreszelek

2020. április 8.

Az újságban nagyon megtettszett az illata, rendeltem is belőle, de élőben nagyon más, nagyon nem tetszik, túl tömény, nehéz illat. Az idősebb korosztálynak tetszhet ez inkább, mint a fiataloknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Pancsi92

2020. január 19.

Nagyon tömény, nehéz illata van. Inkább illik a mamámhoz. Odaadtam neki, ő viszont nagyon szereti. Tartós, még este is lehet érezni rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

lacrymosa88

2019. október 2.

Egyik katalógus lapján találkoztam vele, és rögtön beugrott, hogy ez olyan retró illat, anyukák és nagymamák örök kedvence. Tiniken el sem tudom képzelni, ahhoz túl tömény. Lehet, hogy évek múlva tetszik majd, de most semmi sem fogott meg benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Csillagpor1999

2019. június 14.

Ez is egy örök kedvencem, mindig van belőle itthon. Nagyon tartós, buja illat, télen a legjobb. Amit nagyon szeretek benne hogy a minősége nem romlik meg évek alatt sem, Volt már tíz éves parfümöm is ilyen, teljesen tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

pirospipacsocska

2019. április 22.

Anyukám örök kedvence!Ebből mindig van neki egy üveggel. 😁Ő imádja,és azt mondja,nagyon tartós is az illata.Nekem nem jön be,én nem használnám,mert számomra erős,inkább fűszeres illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

jazmera

2018. szeptember 18.

Illatjegyek alapján szeretnem kellene, de valahogy nagyon nem jön be. Sőt inkább zavaró. Viszont nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

kék lány

2018. augusztus 5.

Szaglásztam, szaglásztam, hogy mire hasonlít ez annyira, én ilyen illatot már használtam, és rájöttem: Lancome Poeme. Egy az egyben az az illat. Nagyon régen használtam, akkor imádtam. Most sem rossz, de már egyáltalán nem az én illatom. A 4 csillag éppen ezért azt jelzi, amennyire akkor szerettem, amikor szerettem.

Kifújás után: rájöttem, hogy csak üvegből szaglászva egy az egyben Lancome Poeme. Kifújva, magamon azért nem, de hasonlít. Ez mintha frissebb lenne, a Poeme viszont sokkal kifinomultabb (és édesebb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Amanda97

2018. május 18.

Egyik kedvenc illatom az Avontól. Egyszerűen nem tudom megunni, kb. 4 éve rendeltem meg először, azóta többször is újravettem.
Amit még imádok benne, hogy nagyon tartós, az illata nem illan el egyből, mint a legtöbb Avonos parfümnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Dinus95

2018. március 25.

Anyukám egyik kedvenc illata. Nekem is tetszik rajta ez az illat, szerintem az ő korosztályának való (50). A tartóssága tökéletes, nem használ sokat, de még a nap végén is érezni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)