Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2899 Ft

A rózsafa, a szilva, a méz és a bors egyedülálló aromája keveredik csodálatos virágos illatjegyekkel és a szantálfa akkordjaival.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Rare Pearls EDP
Ár: 10.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 2000 , Eladó: Indaevening
Állapot: Új, Helyszín: Budaörs, fizetés: személyes átvétel, posta

melindazsofia

2020. július 9.

Régebben nem tetszett, kifejezetten rosszul voltam az illatàtól. Aztàn pàr hónapja valami megvàltozott, a katalógus illatmintàjàt kipróbàlva kifejezetten tetszett a bőrömön, ìgy megrendeltem. Szàmomra van ebben a parfümben valami, ami megfoghatatlan, nem kifejezetten a gyöngyöket juttatja eszembe, inkàbb egy brokàt- vagy bàrsonyruhàt. Magabiztossàgot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Merci68

2020. június 30.

Imádom. Nagyon finom illata van. 15 órakor befújtam a csuklóm, hogy teszteljem mennyire tartós. Lassan 22 óra, és még mindig érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 30.

Dorothy22

2020. június 23.

Az illatát szeretem és eléggé tartós. Mondjuk szerintem ez kicsit az idősebb korosztály parfümje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Sziszikee58

2020. május 24.

Évek óta szerelem parfüm :) Nagyon kis finom, nőies, tartós, igazi tavaszi-nyári illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Fairy0124

2020. május 21.

Új kedvencem lett! Szerintem nagyon finom illata van, virágos, nőies, nem öreg nénis, dehát kit mire emlékeztet :D . Nem erősen édes, és ami nálam mostanában fontos: vannak bizonyos illatok, amiktől megfájdul a fejem, hiába szeretem. Na ettől nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Fiszuli

2020. május 13.

Több mint furán indult a kapcsolatunk. 1-2 éve a katalógusban megtetszett az illat, amikor megérkezett, a levegőbe fújva már éreztem, hogy itt gáz lesz, magamra fújva pedig tényleg gáz volt. Három napot adtam neki, hogy teljesítsen, de felesleges volt, mert az első magamra fújás után pár órával annyira megtetszett, hogy tudtam, állandó illat marad. Senki ne gondoljon mazochistának, ha én nem viselek el egy illatot (azaz inkább szagot) a migrén is elővesz. Fél nap alatt bizonyított. Nagyon tartós illat, komolyabb, keményebb, számomra kimagasló valami miatt a többi parfüm közül. Állandó parfüm a polcomon, minden alkalomra, de főleg munkába szeretem használni. A környezetem is elismerően nyilatkozik róla, folyosón, zárt helyiségben csak úgy húzom magam után az illatot, kabáton, sálon mosásig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

erda74

2020. március 8.

Régen imádtam ezt az illatot, nosztalgiából vettem egyet, de azzal a lendülettel tovább is adtam. Már nem passzolunk, de ez nem az illat hibája. Másokon továbbra is nagyon szeretem. Az Avon parfümök közül kimagasló, ha nem a legjobb, szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

realshady

2020. február 9.

Először tetszett, de aztán valahogy egyre kellemetlenebbnek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Először tetszett, de aztán valahogy egyre kellemetlenebbnek éreztem.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Nem. Nagyon nem. Valahogy hozzámkerült, hogy kipróbáljam.... Bár ne tettem volna. Szerintem nincs még egy ilyen illat, ami ennyire taszítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

karaibrahimgil

2019. szeptember 18.

A Fragrantica alapján a szegény ember Pure Poisonje. Nekem még Guerlain, Chanel, Sisley klasszikusokat juttat eszembe, amelyekhez érnem kell. Plusz valami kellemetlen van benne, amit nem tudok jól kifejezni. Finoman szólva öreges, habár dicséret illeti az Avont, mert nem tipikus katalógusillatot gyártott. Tartós, de mivel nem tudom elviselni magamon, mennie kell. (Egyszer már adtam a parfümnek egy esélyt, azóta kaptam még egy példányt belőle, és nem változott róla a véleményem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Geraniol