Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kocsis.reka84, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Elegáns és kifinomult parfüm,melynek alapját a rendkivüli füge akkordok adják. Az érzéki gardénia éa a szikrázó grépfruit pedig még jobban kiemeli jellegzetes aromáját.

Ár: 6000 , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: SZEMÉLYES ÁTVÉTEL POSTÁN MARADÓ ELŐRE UTALÁS ESETÉN
Ár: 2800 Ft plusz szallitas , Eladó: kertesznorka
Állapot: Képen látható mennyiség, keveset használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: foxposttal utalás után vagy személyes átvétel Bp-en, a belvárosban vagy a XV. kerületben
kertesznorka

2019. szeptember 12.

Ha jól emlékszem, egy Avon katalógus illatos oldalainak dörzsölgetése közben szerettem bele :-) Annyira finom tömény szappanillata volt, hogy azonnal lecsaptam rá, bár a papírkorong illata alapján történő rendelés néha okoz kellemetlen meglepetéseket. A valóságban nyersebb, zöldebb, erősebb benne a füge és kevésbé krémes, szappanos-gardéniás, de így is sikerült belopnia magát a szívembe. Amikor meghallottam, hogy rövid kis élete hamarosan véget ér (de most komolyan, Avonék kb. a Casbah óta nem alkottak semmi eredetit, erre ezt is kivonják? :-((( ) gyorsan bespájzoltam 3 üveggel. Azóta a szerelem megkopott, de még tartogatok magamnél egy üveggel, néha megkívánom, de nem mindig esik már jól. Néha kifejezetten szappanillatú rajtam, ilyenkor szeretem, de van, hogy a füge uralkodik a bőrömön, és ő tud nagyon nyers lenni :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Kencetuci

2018. október 19.

Ez egy nagyon jó kis őszies illat volt, kár érte. A bágyadt napsütés lágysága és valami dominánsabb fűszeresség játszott benne fogócskát. Az összetevői viszont az Avon legtöbb parfümjéhez hasonlóan, nem túl szépek, ezért 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

x

2017. július 6.

Nyárig vártam, hogy használhassam ezt az üde kis zöld fügés csodát. Gyönyörűen feldobja a meleg napokat, nem elcsépelt, szinte szokatlan, elvégre a füge mint jegy nincs túlhasználva. Meglepően tartós is, csak hármat fújtam tegnap és ma reggel, és csak délután jött el az ideje, hogy felrakjak még valami illatot. Kár volt megszüntetni. A bohém kék színű lötyi (most jó értelemben) és a gyönyörű üveg meg még hab a tortán. Nem nagyon ismerem az Avon illatait, de kicsit mintha egy lére készülnének, ez viszont üdítően egyedi!
Nem tudjátok, ki alkotta? Kíváncsi lennék, ki az orr mögötte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Nem tudjátok, ki alkotta? Kíváncsi lennék, ki az orr mögötte.

vanillacaramella.sweet

2017. február 22.

Erős füge, savanykás és virágos illat. Tolakodó számomra. Üveg színe jó, végülis passzol az illathoz. Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

egyboszorka

2016. július 18.

Minden előítélet nélkül, pusztán az utóbbi évek tapasztalataira támaszkodva merem kijelenteni, hogy várom már, hogy a legújabb varázsnedűjükből maga az Öreg Ördög, esetleg valamelyik csapatépítő tréning maradék pörköltszaftja bukkan elő, hogy legalább valami újszerű és egyedi is történjen az Avon háza táján.Nem mondom, hogy nincsen viszonylag jó parfümjük ( pl.Perceive, LBD, Far Away Gold ), de az igazán jó Avon parfüm onnan ismerszik meg, hogy kivonják a forgalomból. Mint ahogy ezt megtették szeretett Absynth- ommal, és természetesen ezzel a kis gyöngyszemmel is. Merthogy ez tényleg az. Bocsánat, volt. Olyannyira jó kis cucc rajtam, hogy Diptyque- ék fügéskéje és a L' Artisan Parfumeur tesócska az ő extrém verziójával egyetemben csak szemlesütve bújkálhat mellette. Tökéletes nyári édeskés- fanyarkás- zöldes fügés- grépfrútos enyhén virágos illatka, ami előtt tényleg le a kalappal. Szerencsém van, mert a kedves Avon dílerem mindig időben szól, ha a hülyeség eluralkodik szeretett cége háza táján, így van belőle pár példány, szerencsére nem fogy gyorsan, merthogy tartós is! Á, ez tényleg túl jó volt, meg kellett szüntetni, nehogy még valami egyedi, nem trendi lityó maradjon a palettán. Újfent gratulálok, Avon!

Friss. Tegnap eszembe jutott, ma reggel előkaptam, és hirtelen ötlettől vezérelve ennek az illatnak a felhőjében vittem a három minimanuszomat a játszótérre. A kis favonatban üldögélve aztán két " Megy a gőzös ..." között megveregettem a vállamat, a döntés nagyon jónak bizonyult....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

ALettah

2016. február 25.

Azt hiszem, az Avon nem szeret engem: ha egy parfümjüket megkedvelem, azonnal és késedelem nélkül kivonják azt forgalomból. A Surreal marad a legfájóbb pont, de ez a kis kék zafír is hiányozni fog. Különleges, erős gardénia-füge kombináció, tényleg eltéveszthetetlen illat. Szinte mindegy is volt, mit viselek hozzá, mert mindenképpen "ellopta a showt", szinte minden alkalommal, mikor viseltem, megkérdezte valaki, hogy mi ez az illat. Viszont tipikusan vagy-vagy illat: nekem nagyon tetszett, de több személyt is ismerek, akik a falnak mentek tőle. Sajnos a barátom is köztük volt, nota bene, ez volt eddig az egyetlen parfümöm, aminél megkért, hogy ne használjam többet :) Én viszont annyira imádtam, hogy minden alkalommal, ha nem együtt voltunk, ezt fújtam magamra. Részemről öt csillag!
(de most komolyan, az Avon illatok nagyrésze kellemes tucatillat, meg nem tudod mondani, hogy ez pont melyik, és futószalagon adják ki az újabb és újabbakat. Ha valami egy kicsit kilóg a sorból - jó értelemben! - azt azonnal ki kell vonni a forgalomból, kedves Avon? Miért???)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Bélabá

2015. szeptember 18.

Az egyik legjobb illat, amit valaha az Avon alkotott, legalábbis azok közül, amiket megismertem az elmúlt évek során. Nálam eleve nyert ügye volt a kicsikének, mert a füge és a gardénia a kedvenc összetevőim közé tartoznak. Harapnivaló a füge benne és nálam felveszi a versenyt a drága nagytesókkal is, mint pl. Nicolai Fig tea vagy a Diptique Philosykos. Aki tehát egy ilyen luxus illatra vágyik olcsóbb kiadásban, nyugodtan vegye meg, mert megéri! Hatósugara közepes, tartóssága úgyszintén. Részemről abszolút jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Marababa

2015. február 15.

Nálam ez az illat csillagos ötös. Nagyon szeretem a fanyarságát és harapni való gyümölcsösségét. Kiérzem belőle a füge mellett a citrusokat és valamilyen füvet is. Számomra tavaszias ez az illat és imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

beautifullife

2013. szeptember 19.

Na ez már döfi!
Benne már van karakter,van valami egyediség, a fantázia szikrája.
Végre volt benne egy illatminta,mert majd' megvesztem,annyira kíváncsi voltam rá.És nem csalódtam :)
Nem ismerek a világon minden parfümöt(még? :) ),de halkan merem mondani,hogy őt nem lehet összetéveszteni mással.Ebből kifolyólag kell hozzá egy adott stílus és személyiség amivel lehet őt viselni. Én személy szerint nem tekintem magaménak,de ettől függetlenül meghajolok előtte. :)
Karakteres az már biztos. Engem minden bőrreakció nélkül így natúrba gyógynövényes,mentolos cukorkákra emlékeztet.
S hogy milyen illat ő?Olyan NŐ(!)nek az illata,aki hatalmas és köves ékszereket hord,feltűnő ruhákat,hangsúlyos sminket,stílusos hajat.Már-már soknak és ízléstelennek mondanád,de ez a sok kütyü,kiegészítő rajta egészben,egy lépést hátralépve perfekto. Jó ízlésre gyanakszol. Aztán közelebb mész a már távolról megcsodált aurájába és érzed ezt az illatot.Érzed,hogy keverednek az illatjegyek.Ez parfüm?Vagy minden ékszer máshonnan származik és azok illata keveredik?Ez a kifürkészhetetlenség az ő mivoltja.Őt nem fújhatod magadra smink,ékszerek és csinos ruha nélkül,különben mindent legyűrő erejével rád sikolt,személyiségzavart kreál és egész álló nap emiatt a hibádért fog ütlegelni.Mellette muszáj túlozni és bűnözni.Legyen az egy fánk majszolása bűntudattal,tilos helyen dohányzás, tiltott helyre beszökés vagy egy szabálytalan tusvonal elkenődött rúzzsal.Nincsenek korlátai semmiben.
Irigylem azt,akinek jól áll és tudja viselni.Egyszer azért remélem fogom még őt tökéletes vásznon viszontlátni. :)
Még több ilyet!Még több ilyet!Gyerünk skandáljunk!Még több ilyet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Na ez már döfi!
Benne már van karakter,van valami egyediség, a fantázia szikrája.
Még több ilyet!Még több ilyet!Gyerünk skandáljunk!Még több ilyet!

magnes

2013. augusztus 22.

Háááát... szerintem nem egy nagy szám. A Goldnál jobb, de azért ez is egy egyszerű tucatillat, szerencsére legalább hamar elillan. :) A Rare sorozatban a Pearl a legjobb, az tényleg egyedi és tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Színezék. Lila színű.