Avon

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2020. február 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Riviera Goddess elegáns és ragyogó illat, mellyel relaxálhatsz, feloldódhatsz és élvezheted az aranyló homokot és a türkizkék vizet.

Virágos-ciprusos-gyümölcsös illatkategória

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dizabella01

2017. október 16.

Hát ez ilyen nyári lötty, épp megfelelő a hőségben, nem túl tolakodó. Játékos illata van, nem kell valami komoly illatkompozícióra gondolni. Nem túl tartós. Sajnos több évig a birtokomban volt, de 2 ujjnyit sikerült csak elhasználni belőle, emiatt eladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

nadalandy

2016. november 13.

Az elején még elfujogattam magamra. De volt benne valami zavaró mellékillat, így wc illatositokent vegezte. Most dobtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

zsazsi1

2016. július 3.

Nagyon szerettem, kár hogy már nem gyártják! Olyan más, mint a többi egynyári Avon-illat, van benne valami elegancia, nem a szokásos virágos-gyümölcsös-édesség. Ennyi pénzért maga a tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

bevi555

2016. február 27.

Az egyik kedvenc nyári illatom. Nem túl tartós, de a kánikulában nem is vágyom tömény illatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

novembermesi

2015. november 20.

Még jó pár éve kb vagy 3, kaptam névnapomra ajándékba, ami nyáron van. Nagyon kis kellemes frissítő az illata. Nagyon szerettem nyárra tökéletes volt. Egyszer újra szerettem volna vásárolni de alig kapható már az avonnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Tamara91

2015. november 20.

Tipikus nyári illat! Erős ugyan de sztem nyáron ez jól jön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Tipikus nyári illat! Erős ugyan de sztem nyáron ez jól jön.

krémparádé

2015. június 1.

Türkiz és arany színek, azonnal a tengerparti nyár jut róluk eszembe. Azt reméltem, hogy az illata is ezt tükrözi vissza, de sajnos számomra kellemetlen élményt nyújt. A nyár melegsége benne van, de valami zavaróan idegesítő illattal keveredik, ami elviselhetetlenné teszi. Én tényleg többször megpróbáltam összebarátkozni vele, de aztán időközben megromlott. Erről ennyit, pénzkidobás volt, a testpermetjét legalább időben elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

snowyfairy

2015. március 26.

Hasonló illata van, mint a kedvenc Ungaro parfümömnek. Egyszerű és nagyszerű. Olyan friss illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

ritus206

2014. július 30.

Klasszikus, olcsó, kölnivíz, pacsuli illat.Ráadásul tolakodó és szúrós, férfias.Nagyon rossz.Az elegancia és a kellem nem itt kezdődik.Nem csak nekem ez a véleményem, hanem mindenkinek aki megérezte rajtam amikor kipróbáltam, és az élet olyan hogy persze ez tartósan rajta maradt a bőrömön.Barbonra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

grizus

2014. július 22.

Csalódás nekem. Az illata se az igazi, nem lettem a rabja, de a tartóssága konkrétan nulla. Nagyon kevés ez így. Szívesen elcserélem más avonos cuccra, amiben nincs parabén és paraffin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.