Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2022. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A Riviera Goddess elegáns és ragyogó illat, mellyel relaxálhatsz, feloldódhatsz és élvezheted az aranyló homokot és a türkizkék vizet.

Virágos-ciprusos-gyümölcsös illatkategória

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

patty1007

2017. július 20.

A parfümjét és a testpermetet is imádtam! Tökéletes nyári illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

A parfümjét és a testpermetet is imádtam! Tökéletes nyári illat!

Imo

2015. július 8.

Tényleg tartós illat, tavaly óta megvan, de azóta valahogy fanyarrá vált. Már nem tetszik annyira, mint anno. Nem tudom, lehet hogy a szavatosságával volt gond, de erről nem tehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

snowyfairy

2015. március 26.

Annyira jó illata van! És ahogy előttem is írták, testpermet létére eléggé tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Gituccci

2014. június 28.

Nem rossz illat, így nyára megfelelő. Kellemes a kánikulákban... És tartós is. Pedig csak testpermet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

csurienci

2014. január 3.

Nagyon érdekes illat,nyárra talán túl erős is,de nem rossz.Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

Nagyon érdekes illat,nyárra talán túl erős is,de nem rossz.Nagyon tartós.

p.bettina

2013. december 10.

Direkt valami citrusos illatot kerestem nyárra és mikor az újságban megéreztem az illatát, azonnal tudtam, hogy nekem ő kell és nekem be is vált. Nagyon tetszik az illata és egész nap érezhető volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

varga-kata-01

2013. október 24.

szerintem iszonyatosan büdös már bocsánat, a régi nagymamám korabeli pacsulikra emlékeztet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Marumaris

2013. szeptember 24.

Szexi nyári illat nem csak nyárra😄A parfümjével együtt igazán csábító😄Hajrá lányok!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

artmusic26

2013. július 7.

nagyon különleges, kicsit citrusos illata van, én már akkor kapásból beleszerettem, amikor a katalógus illatmintáján először megéreztem. maga az illat egyébként meglepően sokáig bírja, én még másnap is éreztem magamon. nagyon megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

kozlokova73

2013. május 18.

A katalogusom ezen lapocskaja illattalan volt es nagyon bosszankodtam.hogy nem erezni semmit. Addig kinoztam mig felnem csillant egy illatocska. Ismeros illat,de honnan. Elosszor azt hittem A zold Always,de ez nem az ,ez olyan piciket mint az Avon Bond Girl 007 az a vilagosabb,de olyan gyengebb lagyabb kivitelbe es meg kicsike citromos tea illat is mint ha ott lenne. Remelem tevedek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.