Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Összetevők: bergamott, pink bazsarózsa, szantálfa.

Avon Romantic Voyage parfüm eladó
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Krampusz

2016. július 30.

Kellemes illat. 2-3x rendeltem. :) A madárkák egyike valahol még megvan. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Kellemes illat. 2-3x rendeltem. :) A madárkák egyike valahol még megvan. ;)

Sinistra

2016. május 26.

Egyszer próbáltam csak ki, nagyon kellemes! A Today Tomorrow Alway sorozatból a legjobb a Together mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

vanillacaramella.sweet

2016. január 30.

Jé, még nem írtam róla?!
Még kb. az üveg 3/4-e megvan. Eleinte imádtam, mintha mandulás illat lenne rózsával, szantállal. Nőies, nem tucat. Bergamotot nem érzem úgy ki rajta, de lehet,h ott van és kis üdeséget ad neki. 4*-os, tartóssága 3-4 óra. Szerettem, de már csak ott áll a szekrényben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Jé, még nem írtam róla?!

Kata lizator

2013. november 12.

Az egyik kedvenc illatom! Lágy, nőies, finom.
Tudja esetleg valaki egy ehhez hasonló illatot mondani (mert már sajnos nem szoktam látni Avonos újságban)?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Az egyik kedvenc illatom! Lágy, nőies, finom.

necra

2013. szeptember 30.

Az egyetlen Avon parfüm, ami sikerült, ami picit is különleges..valahogy mégsem olyan, amit napi szinten használnék, vagy én lennék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

mokkalany

2013. szeptember 28.

Elég sokáig volt a kedvencem az Avontól, aztán valahogy kiszerettem belőle. Az Avon illatoknál általában az a kiábrándulás oka, hogy elkezdenek túltengeni az édes jegyek, főleg a szintetikus vanília, és olyan egysíkúvá válnak. De érdekes módon ma ismét megpróbáltam (hidegebb időben), és megint nagyon tetszik magamon. Előjött a régi hangulat: a kellemesen friss és üde citrusok, a puha bazsarózsa, a játékos mályvacukor (amit enni egyébként nem szeretek, ahogy a rózsaszín illatokat sem kedvelem általában), illetve a füstölőszerűen gomolygó szantálfa. Talán sokan megütköznek ezen, de számomra ez a parfüm a Nina Ricci almájának, az eredeti Ninának az érettebb változata. Kevés kell belőle, mert rajtam erős és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Percoon

2013. szeptember 17.

Nagyon szerettem, bájos illat, cuki üvegben. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Nagyon szerettem, bájos illat, cuki üvegben. :D

ForestNymph

2012. október 22.

Hú én imádtam! Tartós és mámorító az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Hú én imádtam! Tartós és mámorító az illata!

hamori32

2012. szeptember 21.

Sziasztok! erre a parfümre lenne szüksége a barátnőmnek! Próbáltunk rendelni avon katalógusból, szórólapról, de már nincs.... Esetleg van e valakinek, akinek nem kell???, várom válaszotokat! Köszi! marcsi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Layla

2012. augusztus 25.

Nem tartott sokáig, de nagyon finom illata volt, megérte megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Nem tartott sokáig, de nagyon finom illata volt, megérte megvenni.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.