Avon

Ár:   559 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: btrix, Módosítva: 2018. május 16.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

• hidratál
  • táplált és sima érzést ad az ajkaknak
  • védelmet nyújt a kiszáradástól és a kirepedezéstől

Kremcica

2018. január 13.

Pici erős az illata és olyan zsíros jellegű. Nem mondom jól hidratál, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

ramici

2017. december 8.

Kellemes illata van, de kissé erős, viszont nagyon jól hidratálja az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Kellemes illata van, de kissé erős, viszont nagyon jól hidratálja az ajkakat.

kornzsofi

2017. november 2.

Finom az illata és könnyű az állaga. Nekem túlságosan is könnyű, szinte vizes érzetet kelt és egyáltalán nem hidratál. Ha gyakran újrakenem és nem megyek ki a lakásból, akkor elmegy; de nálam nem állja meg a helyét házon kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

viki0428

2017. szeptember 3.

Avonos termékek közül az egyik nagy kedvencem.Jól hidratál és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Cupcaketeam

2017. július 31.

Jól hidratál és kellemes érzés viselni nem az a nehéz fajta. A tartóssága közepes nem kell nagyon hamar újra kenni mint mondjuk egy Labellot. Színtelen, ad egy kis csillogást. Nagyon fini az illata és az íze:D Nekem egyik kedvencem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Nabukonodozor

2017. július 14.

Nagyon szeretem, mert tényleg hidratál, nem hagy zsíros érzetet, hihetetlenül jó illata van és szerintem gyönyörű a csomagolása! Nem került sokba, és megérte szerintem, pont egyszerre vettem a Forever aloés ajakápolójával, és nekem ugyanolyan jól bevált, mint az, csak kb a felébe se került...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Hoslaura5

2017. június 9.

Baratnom agyon dicserte,de a tartosagaval van baj,mivel sokszor kell ujrakenni.Az illata isteni.❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Echan

2017. június 3.

Jó illatú ajakápoló, a hatásfoka átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Jó illatú ajakápoló, a hatásfoka átlagos.

Krisztinaia

2017. április 17.

Annyira durván szerintem nem hidratál, inkább úgy szinten tart ha nincs gond.
Cserébe mondjuk nem is érzem azt, hogy centivastagon áll rajtam a máz.
Illata egészen kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Annyira durván szerintem nem hidratál, inkább úgy szinten tart ha nincs gond.
Cserébe mondjuk nem is érzem azt, hogy centivastagon áll rajtam a máz.
Illata egészen kellemes.

kalmaniki

2017. április 4.

Kellemes kis ajakápoló. Fincsi, virág illata van, nem hagy nehéz érzetet az ajkakon, gyorsan beszívódik, viszont elég gyengén hidratál, így csak ebben a meleg időben használom, amikor nincs kiszáradva a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate