Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Kényeztető, hab állagú ajakrúzs, intenzív színekkel és komfortos applikátorral.

Kiszerelés: 3,5 ml

Cu2tka-baba

2015. január 27.

Szerintem fura, újra fogom próbálni, mert a színe nem volt az igai így hidratálóra. A szín gyönyörű beautiful brick:) Nem igazán tartós, de puha lesz tőle a szám. Kap még egy esélyt, de nekem nem elég intenzív a szín. Addig is 3 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

bobika94

2014. június 27.

Most kaptam egyet, nude árnyalatút. Picike csillámok vannak benne, tartós, és mintha kicsit telítettebbek lennének az ajkaim tőle. Én is észrevettem, hogy nem szárad ki a szám alatta, inkább puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

bandita

2012. április 2.

Feltöltöttem az összetevőit, a teljesség kedvéért. Meglepően tartós, könnyedén használható rúzs. Van egy picit édeskés furcsa íze, ami azonban nem kellemetlen számomra. Gyönyörű színt sikerül választanom, (Brick) de érdemes vigyázni, mert hihetetlenül intenzív, teljes fedésű. Aki a natúrabb árnyalatok kedvelője, világosabbat válasszon. Én maximálisan elégedett vagyok, jobb, mint amire számítottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 2.

Maggie

2011. november 25.

Nagyon jól pigmentált, tartós, nem szárítja, sőt inkább hidratálja az ajkaimat, különleges finish, inkább rúzs hatású, mint szájfény. A blogon olvashattok róla részletesebb tesztet!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol