Avon

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Kiiro, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A 2015-ös nyári Scent Essence kollekció tagja

Mennyei mangó, lédús málna és szelíd szilvavirág teszik teljessé ezt a gyümölcsös finomságot, amely megédesíti mindennapjainkat. A kollekció különlegessége, hogy kombinálhatók egymással az új és a régi Scent Essence illatok, ezáltal személyre, hangulatra, alkalomra szabhatjuk, hogy éppen sportos, romantikus vagy rockos stílusban szeretnénk illatozni.

Vali95

2018. február 19.

Egyszer rendeltem ebből a kollekcióból, nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ez a darab volt-e, de azt tudom, hogy nem hasonlított az "illat" arra, ami a katalógusban volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Gica81

2017. szeptember 23.

Nem tetszik az illata, nekem túl alkoholszagú, erős és eltúlzott. Köze nincs a málnához.
Sajnálom kidobni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Sajnálom kidobni :-(

hipofighter

2017. június 22.

Nagyon szeretem, hogy nem túl erős gyümölcsös illata van. Sajnos már nem árulják, de egy majálisi avon standnál találtam egy dobozzal még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

zahraa

2017. április 4.

Nyari kanikulaban jo volt, lagy illat, kicsit frissito hatasu. En csak a malnat ereztem rajta, de orulok hogy nem olyan, mint a testpermetes valtozat, azokban a gyumolcs acetonszagu, vagy valamilyen gyumolcspalinkahoz hasonlitanam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

krizsaneniko

2017. március 19.

Pont így tavasz beköszöntével tűnt el ez a parfüm?
Én nem találom már sem a katalógusban, sem az online shopban. Valakinek tipp, hogy hol lehet vele még találkozni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Pont így tavasz beköszöntével tűnt el ez a parfüm?

Szityike

2017. február 16.

Csodás gyümölcsös illat! Imádom, mert jókedvre derít ez a finom, málnás illat. Igazán tiszta gyümölcsös illat- tényleg mangós- málnás- és nincs fás vagy bármilyen erős alapjegye ami bezavarna a friss gyümölcsös érzésbe! Ez egy nagyon jól sikerült illatsorozat (ha nevezhetem így) az Avon- tól! (Végre nem csak a tucat illatokat gyártják.)
Ajánlom minden gyümölcsös parfüm imádónak- én többször is újravettem mióta kapható, most is van egy, amit váltva használok több kedvenc illatommal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

KittiASzuperpocok

2017. február 11.

Tomeny malna. Eszmeletlen. Nincsen szintetikus szaga. Olyan mintha egy hatalmas kosar malna koze beesnenk.
Edes finom kis malna uvegbe zarva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Edes finom kis malna uvegbe zarva!

HDorina

2017. február 5.

Nagyon szeretem az illatát. Édes, finom és nőies. Egy probléma van vele, hogy nem tartós sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

RDTIMI

2017. január 24.

Szeretem az illatát, nagyon finom málnás. A testpermeteknél talán egy kicsit tartósabb, de nem sokkal. Többször kell fújkálni egy nap alatt. Igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Banszky

2016. december 12.

Könnyen elillan az illata,édes de mégsem folytogató. Olcsó és cuki kiszerelése van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985

Színező anyag. (Piros)