Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Calipso, az összetevőket feltöltötte: ladybird08, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: gyümölcsös- zöld

Fejillat – pezsgő, zöldalmalé, guavalevél

Szívillat – borsókavirág, jázmin, orgona

Alapillat – szantálfa, vanília, fehér fák

lacrymosa88

2016. január 18.

Ez számomra a fiatalság összefoglaló illata, friss, üde, vibráló, az átbulizott éjszakák jutnak róla az eszembe.:-) De hamvas, és lédús, mint egy gyümölcs. Az intenzitása közepesen tartós, az ára nagyon jó volt, manapság csak pár darab bukkan fel az interneten belőle. Kár.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Cilu

2015. november 15.

Tesóm nagy kedvence. Ruhára fújva tartósabb, de magára fujva is sokáig érződik rajta. Az ára pedig mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

SayenAllwright

2014. február 27.

Az összes illat/szín megvan a Scentinitől, de ezt valahogy sosem használtam. Az illata számomra furcsa, és egyáltalán nem illik hozzám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

sabrirory

2013. október 24.

annyira nem fogott meg, csak a scentini gyűjteményem tartozékaként tekintek rá, amit csak alkalomadtán egyszer kétszer fújkálok....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

ancsa91

2013. október 15.

Hát... :( amennyire bezsongva kerestem, mivel nem ismertem ezért minél jobb áron. megvettem négy fajtáját is.... és hatalmasat csalódtam. az üvege kis aranyos, jó a kézben fogni. az olajos megoldással sincs bajom, először még az illata is nagyon jó de azt én kb fél óráig érzem... és az illatuk sem annyira erős :( akár hányszor ránézek elszomorodok. sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

koczymano

2013. szeptember 19.

Hát... :( amennyire bezsongva kerestem, mivel nem ismertem ezért minél jobb áron. megvettem négy fajtáját is.... és hatalmasat csalódtam. az üvege kis aranyos, jó a kézben fogni. az olajos megoldással sincs bajom, először még az illata is nagyon jó de azt én kb fél óráig érzem...akár hányszor ránézek elszomorodok. sajnálom. ha valakit érdekel van 4 üveggel épphogy hiányzik néhány fújás belőlük (zöld, narancs, lila és rózsaszín). koczymano@citromail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

kalmaniki

2013. augusztus 26.

Egyszerű zöld alma illatú, nem túl bonyolult alkotás és nem is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Egyszerű zöld alma illatú, nem túl bonyolult alkotás és nem is tartós.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Számomra ez az augusztusi illat :P Még tavaly vettem akkor használtam, aztán félretettem, lévén, hogy nekem ez az illat a nyarat jelenti...aztán idén nem használtam, csak szintén most szedtem elő..Imádom, hogy ezt még 6 óra múlva is érzem magamon :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Danina9592

2013. június 14.

Szeretem az illatát, már majdnem el is használtam az egész üveggel, csak az az egyetlen baj vele, hogy egyáltalán nem tartós, viszont az ára és a különlegessége miatt megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

anett3600

2013. június 14.

Ajándékba kaptam, szerettem az illatát, a két komponens miatti kinézete meg különösen tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090