Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Rosalie1991, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Rázd fel az éjszakát! Gondtalan szórakozás egészen reggelig. Gyümölcsös-fás illat fagyos áfonyával, magnóliavirággal és fás akkordokkal.

bibike2000

2020. április 15.

13-14 éves lehettem, amikor használtam. Látatlanba rendeltem, nagyon tetszett az illata. Jó visszaemlékezni rá. A kicsi kiszerelés miatt hamar elfogyott. Szerettem nagyon, kár hogy már nincs, sokan újravennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

ipszilonze

2017. szeptember 23.

Középiskolás koromban imádtam, több üveggel is elhasználtam belőle. Egy barátom fogalmazta meg, hogy ha a szabadságnak van szaga, akkor az ilyen. :)
Szomorú vagyok, hogy már nem gyártják, bár az összetevőlistát elnézve, lehet, hogy már nem használnám olyan szívesen, bármilyen kedves emlékeket ébreszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

bettina28

2017. január 2.

Ezt az illatot nagyon szerettem, kár hoyg hamar elfogyott a kicsi kiszerelés miatt. Tetszett az állaga is és a színe is. Tartóssága nem volt a legjobb, de egyébként szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

kriszta0

2016. július 29.

Még mikor "kijött" anyum rendelt egyet az Avon-ból. Nem nagyon használgatta, ideig-óráig kerülgettem, aztán nagyon megszerettem. Olyannyira, hogy mire elfogyott és rendeltetni szerettem vna belőle, már nem volt. (ez a fajta, kék) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Mackobunda

2015. november 15.

3-4 éve biztos megvan azóta sincs semmi baja, dísznek jó. A lila testvérével együtt vettem. Olcsó, semmi extra nincs bennük...csak fújkálok mindenhova, magamra persze nem...esetleg bőrfrissítésre nyáron jó...parfümnek kevés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

berill99

2015. február 6.

egyszer fújtam csak a csuklómra nagyon jó gyümis illata volt viszont 1óra után semmi nem érződött belőle azért én megvenném mert csak a barátnőmét próbáltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 6.

csatarianita92

2014. április 6.

Imádom! Az egyik kedvenc illatom az Avon-tól! Nyárra tökéletes választás! Ha elfogy, tuti újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

zsofia93

2014. március 17.

A lilának és a rózsaszínnek jobban tetszik az illata, de ezt sem mondanám rossznak! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

SayenAllwright

2014. február 27.

Az összes szín/illat megvan a Scentinitől, de ez valahogy nem az én illatom. rossz szót nem mondhatok róla, ilyen ha az ember "látatlanban" rendel, az illat kipróbálása nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

eszti98

2013. november 13.

Imádom az illatát, a hatása sokáig tart, és a design is remek!:D 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

Imádom az illatát, a hatása sokáig tart, és a design is remek!:D 5*

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 42090, CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)