Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Holly, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2014. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Érett szilva, vörösáfonya és praliné illatával.

Sziszikee58

2019. március 13.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt, szerintem isteni illata volt! Sajnálom hogy nem lehet már kapni, pedig tuti vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

though

2016. október 24.

Juj de imádtam! Kár, hogy már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Juj de imádtam! Kár, hogy már nem lehet kapni. :(

Jutka1989

2014. november 21.

Egyik kedvencem volt, édes illat. Egy ideje nem használom, mert találtam jobbat. Régen ez volt a párom kedvence :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Arwyll

2014. április 15.

Nagyon finom édes, de nem tolakodó az illata, nagyon szerettem! Sajnos mostanában már szerintem megváltozott az összetétele, vagy utángyártott, nem tudom, de egészen más az illata, mint régebben, ez nekem már túl nehéz, nem gyümölcsös. Az eredeti illat viszont megér egy 5-öst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

zsofia93

2014. március 17.

Édes finom illata van! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

Édes finom illata van! :)

nyarigabi

2014. március 1.

Tavaly nyáron elhasználtam egyet, édes, kedves illat, eléggé kislányos. Hétköznapra nyáron remek. Nem tartós, de ennyi pénzért nem is várom el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

SayenAllwright

2014. február 27.

Az összes szín/illat megvan a Scentinitől, ezt is nagyon szeretem ;)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Az összes szín/illat megvan a Scentinitől, ezt is nagyon szeretem ;)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
h.nikolett1124

2014. január 13.

A Scentini a kedvenc Avonos parfümmárkám. Annyira édes, mégsem émelyítő. Mindig feldob, ha megérzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

soos.gina93

2013. december 4.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, imádom a szilva illatát:) Kár hogy megszűnik. nekem 5* bár tényleg lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Brigitta Sz

2013. szeptember 27.

Kicsit más: hamarosan megszűnik ez az illat, úgyhogy aki szereti, mindenképpen raktározzon be belőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Lilás piros.