Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: WaterLily, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: fás - gourmand

Illatösszetevők: szilva, fekete cseresznye, virágos jegyek.

Különlegessége, hogy az üvege világít a sötétben.

Avon Secret Fantasy Midnight 2db
Ár: 3000ft/2 db , Eladó: Bunnylove92
Állapot: Újak, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/posta
Avon Secret Fantasy Midnight Parfüm bliszteres parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Fairy0124

2020. május 18.

Nagyon tetszik az üvege, ki fogom próbálni mennyire világít :D. Illata kellemes nőies, szerintem télen, nyáron használható. Délután fújtam kettőt magamra, még érezni, szóval tartósnak mondanám. És azt vettem észre, hogy mostanra még kellemesebb lett az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

NikolettEke

2019. március 28.

nálam teljes mértékben nyerő egy illat, nem tul édes, inkabb kellemesen édes illatával csodas 🤩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

lacrymosa88

2018. október 6.

Egy kicsit Avril Black Star-jához hasonlít, csak nekem nem annyira fullasztóan édes, hanem kellemesen gyümölcsös és fűszeres, imádom magamon. Tartóssága közepes, napközben fel kell frissíteni, de nálam mégis ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

abicicaaa

2018. augusztus 10.

Egesz tűrhető szerintem avonhoz képest. Tartossaga 2-3 ora. Régen szerettem, hidegebb idos illat. Egyszeru, mindennapi illat. Nem nagy szam, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Gabriall

2018. augusztus 8.

A mínusz egy csillag a tartósságra vonatkozik, sajnos többször kell fújni egy nap, hamar elillan. És 4 csillag, mert fiatalos, vidám, édeskés, de nem agresszív illat, cuki üvegben. :) Hétköznapokra, rohangálósnak, melóhelyre stb. ajánlom annak, aki az édeskés, gyümölcsös illatot kedveli, és van egy kicsi hely neki a tatyóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

olahnemese

2018. április 8.

Annyira szeretem, most ahogy melegszik az idő, folyamatosan érte nyúlok. Finom, gyümölcsös, kicsit édes, mindig jókedvre derít. Napközben is érezni szoktam, estére sem tűnik el rólam, így nekem kifejezetten tartós. Örülök, hogy rátaláltam, már úton a 2.üveggel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Bethany92

2018. március 22.

A tartóssága nem az igazi, ezért a mínusz egy csillag. Viszont nagyon kellemes az illata, nem az a tolakodóan édes. Ajándékba kaptam, nem lett a kedvenc illatom, mégis elhasználtam mind. Tudjuk, nem az üveg számít, de mégis kap dicséretet, és tényleg világít a sötétben. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

nnagy822

2018. március 14.

Nagyon tetszett az üveg is,de az illata is eszméletlen jó. Nem a legtartósabb parfüm,de kis mérete miatt bedobhassuk a táskánkba és bármikor újra fújhassuk. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

kalmaniki

2018. január 8.

Olcsón jutottam hozzá, gondoltam ennyiért kipróbálom. Édes, fiatalos, kedves kis illat, mindennapokra teljesen megfelelő. Nem az a vattacukros illat, kevésbé édes. Az üvege nagyon tetszik. A tartóssága sajnos gyenge, így újra kell fújni néhányszor a nap folyamán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

porc3lain

2017. december 13.

Nagyon meglepő számomra, hogy az itteni vélemények nem egybehangzóan pozitívak, ugyanis nekem szinte "szent", amit itt Krémmánián olvasok. Ez az illat számomra tökéletes, az üvege pedig gyönyörű (tudom, tudom, az nem a lényeg egy parfümnél). Alkalmi parfümnek is kitűnő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone