Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: WaterLily, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: fás - gourmand

Illatösszetevők: szilva, fekete cseresznye, virágos jegyek.

Különlegessége, hogy az üvege világít a sötétben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vpverapapp2

2022. július 3.

évekkel ezelőtt kaptam egyik karácsonyra, és imádtam az illatát! nem tudom lehet-e még kapni, ha valahol meglátom akkor lecsapok rá :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 3.

d.anett89

2021. július 26.

Nagyon jó az illata, illetve rajtam tartós. Ruhán meg pláne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Nagyon jó az illata, illetve rajtam tartós. Ruhán meg pláne

netti1990

2021. július 3.

Nagyon finom,édes,gyümölcsös-virágos illata van 😊❤
A munkába,rohangálós napokon tökéletes választás 😊
Én tavaszi parfümnek használtam 😊
Szerintem tartós 😊❤
Az üvegcséje is nagyon tetszik 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Nagyon finom,édes,gyümölcsös-virágos illata van 😊❤
A munkába,rohangálós napokon tökéletes választás 😊
Én tavaszi parfümnek használtam 😊
Szerintem tartós 😊❤
Az üvegcséje is nagyon tetszik 😊❤

olahnemese

2021. június 28.

UPDATE 3 évvel később: Továbbra is nagyon szeretem, szívesen használom a tavaszi-nyári időszakokban.

Annyira szeretem, most ahogy melegszik az idő, folyamatosan érte nyúlok. Finom, gyümölcsös, kicsit édes, mindig jókedvre derít. Napközben is érezni szoktam, estére sem tűnik el rólam, így nekem kifejezetten tartós. Örülök, hogy rátaláltam, már úton a 2.üveggel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

b5bea

2021. április 3.

Az illata kellemes, nem tolakodó, sajnos olyannyira, h fújás után nem sokkal már abszolút nem érzem a csuklómat szagolgatva sem. Kár érte, mert így nulla tartóssággal nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 3.

Fairy0124

2020. május 18.

Nagyon tetszik az üvege, ki fogom próbálni mennyire világít :D. Illata kellemes nőies, szerintem télen, nyáron használható. Délután fújtam kettőt magamra, még érezni, szóval tartósnak mondanám. És azt vettem észre, hogy mostanra még kellemesebb lett az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

NikolettEke

2019. március 28.

nálam teljes mértékben nyerő egy illat, nem tul édes, inkabb kellemesen édes illatával csodas 🤩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

lacrymosa88

2018. október 6.

Egy kicsit Avril Black Star-jához hasonlít, csak nekem nem annyira fullasztóan édes, hanem kellemesen gyümölcsös és fűszeres, imádom magamon. Tartóssága közepes, napközben fel kell frissíteni, de nálam mégis ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

abicicaaa

2018. augusztus 10.

Egesz tűrhető szerintem avonhoz képest. Tartossaga 2-3 ora. Régen szerettem, hidegebb idos illat. Egyszeru, mindennapi illat. Nem nagy szam, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Gabriall

2018. augusztus 8.

A mínusz egy csillag a tartósságra vonatkozik, sajnos többször kell fújni egy nap, hamar elillan. És 4 csillag, mert fiatalos, vidám, édeskés, de nem agresszív illat, cuki üvegben. :) Hétköznapokra, rohangálósnak, melóhelyre stb. ajánlom annak, aki az édeskés, gyümölcsös illatot kedveli, és van egy kicsi hely neki a tatyóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.