Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

Avon Secret Fantasy Parfüm 1400-
Ár: 1400- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 50/ 45 ml, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Édes illat annyira jó érzés bele szimatolni. De tényleg nem tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Édes illat annyira jó érzés bele szimatolni. De tényleg nem tartós

Lichike

2019. május 25.

Barátnőmnek volt ilyen legelőször, nagyon megtetszett rajta, szóval nekem is muszáj volt megvennem. Pár használat után rá kellett döbbennem, hogy ez nem az én illatom. Túl édes és kellemetlen egy idő után. Szóval felkerült a polcra, és csak néha napján használom. Szerintem nem tartós az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Jobb is lehetne, inkább az elmegy kategória. Főleg azért, mert nem tartós az illata, igaz hogy kellemes maga az illata, de hát ha nem sokáig marad, nem sokat ér...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

mlexa

2018. december 13.

Egyszer ezt is kipróbáltam, de nem lett kedvenc. Kellemes illat, de nem elég tartós nekem. Az üveg amúgy aranyos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Esztuci

2018. október 23.

Nagyon szeretném szeretni, de hiába az eszméletlen finom, édes illat, ha felfújás után 10 perc múlva már sehol sincs. Tartóssága miatt nem éri meg akciósan se, Avon fronton lehet ennél jobbat is venni ennyiért vagy picit többért, ha ügyes az ember. Az illat miatt 3*, mert van benne fantázia, bár lenne kicsit minőségibb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

missmomsen

2018. augusztus 15.

"Szürke" hétköznapokra használom, számomra kellemes friss, nyári illat. Tartósságával meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Mesike91

2018. június 21.

Pénzkidobás volt. Nagyon gyenge, viszont a reklám és üvegcse jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Pénzkidobás volt. Nagyon gyenge, viszont a reklám és üvegcse jól sikerült.

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Update: már kinőttem és nem tudom elviselni magamon az ennyire édes illatokat, de ez nem a termék "hibája" :)

Nagyon finom édes az illata, én nagyon szerettem, de ez relatív. Minden esetre 1-2 óra alatt el is illan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Reni666

2018. március 29.

kellemes tartos illat.hugomnak vettem ö imádja a gyüműlcsős illatokat .olcso es tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Aancsaa

2018. február 14.

Pont az ilyen édes gyümölcsös illatokat kedvelem. Nagyon kellemes illata van, és az árához képest elég tartós. Nem kell belőle sokat fújni, mert intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol