Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

Avon Secret Fantasy parfümök
Ár: 1000 , Eladó: beachvibes
Állapot: egy fújás hiány vagy bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

csaktimi

2020. szeptember 30.

Tinikorom kedvenc illata, imádtam! Jó 10 éve nem éreztem ezt az illatot, de akkor 2 üveggel is elhasználtam belőle..aztán valamiért kikopott. Nemrég elkezdtem felfedezni magamnak a niche parfümök univerzumát és az egyik fújósnál szívenütött az illat...hiszen ez a régi kedvenc avonos illatom! :D persze sokkal elegánsabb és minőségibb formában. megtaláltam a hasonmást, lehet ez lesz a signature illatom, csak gyűjtenem kell rá, álmomban se gondoltam hogy egyszer képes leszek 50ezret kiadni egy parfümért:D akkora élmény ez nekem, 100 csillagot is adnék miatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Dea0609

2020. július 14.

Az unokatesómon éreztem meg ezt az illatot.Rajta olyan kellemes illata volt.Gyorsan be is szereztem egyet én is. De sajnos csalódnom kellett benne...Rajtam van valami furcsa,kesernyés mellékillata. Ezért csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

vicus72

2019. november 12.

Parfüm választék bővítésnek tökéletes, ha édeskés illatra vágyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Parfüm választék bővítésnek tökéletes, ha édeskés illatra vágyok.

Babooca

2019. szeptember 27.

Egyszer volt szerencsém huzamosabb ideig használni. Előre le kell szögeznem, nem lett kedvenc. Nem tartós, konkrétan 3 órán belül nyoma sincs, nincs egyediség benne, és ebben is érzem azt a tipikus mellékillatot, amit minden Avon parfümben érzek. A webshopok világában én azt mondom, hogy inkább próbálgassátok parfümériákban a parfümöket és szerezzétek be a kiszemelt egyedi illatotokat hosszas spórolás után online, minthogy katalógusból rendeljetek. Így nagyobb eséllyel elkerülitek, hogy hónapról hónapra szembe jön veletek a kedvenc illatotok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Édes illat annyira jó érzés bele szimatolni. De tényleg nem tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Édes illat annyira jó érzés bele szimatolni. De tényleg nem tartós

Lichike

2019. május 25.

Barátnőmnek volt ilyen legelőször, nagyon megtetszett rajta, szóval nekem is muszáj volt megvennem. Pár használat után rá kellett döbbennem, hogy ez nem az én illatom. Túl édes és kellemetlen egy idő után. Szóval felkerült a polcra, és csak néha napján használom. Szerintem nem tartós az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Jobb is lehetne, inkább az elmegy kategória. Főleg azért, mert nem tartós az illata, igaz hogy kellemes maga az illata, de hát ha nem sokáig marad, nem sokat ér...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

mlexa

2018. december 13.

Egyszer ezt is kipróbáltam, de nem lett kedvenc. Kellemes illat, de nem elég tartós nekem. Az üveg amúgy aranyos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Esztuci

2018. október 23.

Nagyon szeretném szeretni, de hiába az eszméletlen finom, édes illat, ha felfújás után 10 perc múlva már sehol sincs. Tartóssága miatt nem éri meg akciósan se, Avon fronton lehet ennél jobbat is venni ennyiért vagy picit többért, ha ügyes az ember. Az illat miatt 3*, mert van benne fantázia, bár lenne kicsit minőségibb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

missmomsen

2018. augusztus 15.

"Szürke" hétköznapokra használom, számomra kellemes friss, nyári illat. Tartósságával meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol