Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Bőrtápláló formulával és értékes argánolajjal segít puha tapintásúvá és egészségesen ragyogóvá tenni a kezeket. Hosszan tartó hidratálást, bársonyosan sima tapintást és gyönyörű külsőt ad a bőrnek.

ppetruska21

2013. december 27.

Számomra a legjobb avon kézkrém. Használata után szinte azonnal pihe-puha lesz a kezem. Az illata isteni, állagra kicsit zsírosnak tűnik de ez lehet az argánolaj miatt van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Erika80

2013. december 16.

Kedvenc krémem volt, míg meg nem változtatták az illatát. Ezt követően nem tetszett annyira, mert mintha változott volna valami az összetételében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

kisenikoke

2013. július 27.

Ezt a krémet nagyon-nagyon szerettem! Szuper illata van és nagyon jól hidratálta a kezemet is!
Szuper kis termék! Az illat egyszerűen olyan, hogyha ezt használtam, ettől mindig egy hatalmas fokkal jobban éreztem magam nőnek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

kismadár

2013. április 4.

Szeretem ezt a krémet, mert jól hidratál és gyorsan beszívódik. Tökéletes nappali használatra, viszont az erősen igénybe vett, nagyon száraz bőrre nem ajánlanám. Éjszakára táplálóbb krémet használok. Az illata nekem egy kicsit semmilyen, de nem rossz. Ajándékba kaptam és mivel semmit nem dobok ki, így elhasználtam. Mire elfogyott, egészen megkedveltem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

szilvi07

2013. január 6.

Nekem új külsőbe van meg, nem ebbe amin a képen. Jó illata van, olyasmi mint a skin so soft testápolónak (http://kremmania.hu/kremek/avon-skin-so-soft-bortaplalo-testapolo-selyemkivonattal). Jól hidratálja a kezeimet, nem kell belőle sok a kézre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)