Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: furkesz, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A Senses legújabb változata Afrika szavannáira repít el. A fehér virágok és a vanília édes illata keveredik az értékes shea vajjal, ami mélyen táplálja a bőrt, miközben mennyei illatfelhőbe burkol.

oreganyo

2019. május 1.

Kevés Avonos tusit szeretek, ez az egyik. Imádtam az illatát, engem nem szárított, hiányzik, mert hosszú hónapok óta nincs a katalógusban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Kitty9526

2019. április 30.

Ami shea vaj, az nálam befutó. Nagyon szerettük, nem szárított és nem fogyott gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

pirosalma123

2019. február 3.

Borzalmas. Rettenetesen szárít, rosszabb mint ha szappannal fürdenék. Az illata még elmegy de az sem javít rajta semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

szandiir

2019. január 19.

Annyira jóóóó!*_* Nagyon jó az illata, krémes és habzik is. Nyáron ezt vittem nyaralásra és tökéletes volt! Tartós az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

esztietta

2018. november 11.

A legjobb ilyen áron.
A shea vaj tenyleg hidratalt es taplalt minden zuhanyzasnal, imadtam a vanilia illatat. Puha voltam minden zuhany utan. Csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

A legjobb ilyen áron.

eperturmix

2018. június 18.

Számomra elég langyi ez a termék.Az illata egyáltalán nem afrikai feelinget keltő,egyszerű vanília,semmilyen csavarral, még csak nem is tartós.Az állaga híg,az 500 ml fénysebességgel fogy,habzása nincs.Egy pozitívum: óccsó vót.ennyi.Ezt is megint csak rám tukmálták..vannak erőszakos tanácsadónők,már ezért sem szeretem annyira a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Aprilla

2018. június 16.

Nem olyan az illata, mint amilyennek a katalógusban éreztem. Nagyon eltér tőle. Nekem nem tetszik ez az illat és egyébként egyáltalán nem tartós. Az összetevői "nem valami szépek" és a habzása is elég rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 16.

Stellacska6969

2018. május 28.

Kellemes illat átlagos napokra, kellemes habzás, de nekem nem afrikai érzetet nyújt😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Tuszy

2018. március 10.

Nagyon jó illatú, bár nem tartós. Krémes, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Nagyon jó illatú, bár nem tartós. Krémes, nem szárítja a bőrt.

Panett87

2018. február 26.

Kellemes illatú tusfürdő, jól hidratálja a bőrt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Kellemes illatú tusfürdő, jól hidratálja a bőrt is.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.