Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Ella

2016. február 23.

Számomra semleges illata volt, nagyon enyhe, nem zavaró. Nem szárította a bőrömet, jó volt az állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

xleiax

2014. augusztus 7.

Már lassan fél éve ott áll a fürdőkád szélén.. Annyira büdös pacsuli, pedig én nem óckodom semmiféle szagtól általában, de ennek a tusfürdőnek nem tudtam elviselni a szagát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

csokilany

2013. november 27.

Nem szárít, sokáig elég, olcsó és finom illatú, ráadásul ennek még sokáig érzem az illatát pancsi után is :) Nem rossz, de tudom, hogy nem fogom újra rendelni, mert nekem minden avonos tusi olyan sokáig elég, hogy mire elfogy, addigra megunom az illatát. De ezt nem róhatom fel neki, így jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Szentike93

2013. október 20.

A Winter Cocoon után a 2. legjobb Avonos tusfürdő. Kellemes az illata és elég sűrű az állaga. Semmi rosszat nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Laura19

2013. augusztus 10.

Legjobb Avon tusi. Nagyon tetszik az illata, nem szárít és ráadásul olcsó is. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Vivianka

2013. július 13.

Nagyon kellemes az illata, rajtam tartósnak bizonyult. De ami azt illeti, olyannyira szárítja a bőröm, hogy szinte már fáj. Ezt bizonyára nem sietős tusolásokhoz tervezték, mert elengedhetetlen utána az alapos hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

renci011

2013. június 26.

Imádtam az illatát, viszont nekem nagyon szárította a bőrömet, ahogy a legtöbb Avon termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

gabyca34

2013. június 19.

Az illata különös, de tetszik. Hozza a Senses tusiktól megszokott minőséget, de amin nagyon meglepődtem az az, hogy csak ennek az illata tartós rajtam, a többinek szinte meg sem érzem, miután fürödtem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

momo

2013. június 14.

Szerintem orgona illata van, nem ibolya. Jól habzik, nem hidratál, kicsit mintha szárítana is. Nem rossz, de nem is nagy durranás. Ahogyan előttem is írták: az illatot csak használat közben élvezhetjük, rögtön elillan. Az Avonos tusfürdőkkel nem vagyok jó barátságban, ügy tűnik. Most kezdek ráébredni, miért is szoktam le róluk kb. 10 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.

sün

2013. április 10.

Minden új Senses tusfürdőt kipróbálok. Megfelelően tiszítanak, habzanak, olcsók.
Ennek az illata nem jött be, nagyon mű. Édes. Nem is tudom semmihez hasonlítani. Nem túl kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.