Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. december 4.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Anti-stressz tusfürdő, mely az érzékeket is kényezteti és a lazulás új érzését adja.

• ylang-ylang és pacsuli kivonattal
  • tisztítja és hidratálja a bőrt
  • puha és selymes érzést kölcsönöz a bőrnek

szandiir

2019. január 19.

Azt hiszem a kisebb szerelést használtam belőle. Egyedül az illata volt tartós, nekem nem habzott és az állaga is furcsa volt. Nem igazán krémes. Kipróbáltam, többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

marysidehouse95

2018. november 12.

Finom illata van, és az avonos tusfürdök között az egyik legtartósabb talán.
Csak akkor rendelném újra, ha az 500 ml-s verzió a 399-Ft-s termékek között szerepelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Finom illata van, és az avonos tusfürdök között az egyik legtartósabb talán.

hencico

2018. szeptember 6.

Kicsit erős illata van, de engem egyáltalán nem zavar. Nem annyira tartós, de megkapja tőlem a 4*-ot, mert imádom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Effi

2018. augusztus 27.

A flakonban sokkal jobb illata van, mint használat közben. Úgy egy teljesen jellegtelen illat, ami nem rossz, csak sokkal jobbra számítottam. A flakon nyithatósága katasztrofális, nem is szoktam rápattintani, csak lehajtom. Normálisan habzik, tisztít, nem szárít, de az illatában nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Eszteerke

2018. március 7.

Nagyon finom illata van, nekem az egyik kedvenc tusfürdőm az Avontól :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Nagyon finom illata van, nekem az egyik kedvenc tusfürdőm az Avontól :)

Kakukk

2018. február 5.

Nem tudom, hogy szárít-e, nekem ebben a tekintetben szinte minden tusfürdő ugyanolyan. :D De ez az illat... egyszerűen imádom, sosem ragaszkodtam még ennyire tusfürdőhőz. :) Stresszesebb napjaimon használom csak, hogy ne fogyjon olyan gyorsan, és tényleg megnyugtat az illata. Remélem, sokáig kapható lesz még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

ALettah

2018. január 28.

Anyukámnak vettem, mert szereti az ylang-ylangot, de előtte nem bírtam ki, hogy ne teszteljem :) Nekem nem nagyon jött be. Maga a gél sűrű, elég jól habzik, de már az üveggel is meggyűlt a bajom, elég nehéz kinyitni, főleg a zuhany alatt álldogálva, nedves kézzel. Az illata fűszeres, szegfűszeget is érzek az ylang ylang mellett - nem voltam elragadtatva tőle, de ez még nem lenne baj. Viszont egyetlen használat után úgy éreztem, hogy picit húzódik tőle a bőröm, pedig a szokásos YR tusfürdőmmel ez nem szokott megtörténni.
Miután felvittem az összetevőit, láttam, hogy nem túl szépek :( Azt hiszem, maradok a bevált tusfürdőmárkáimnál.
Gyorsan tovább is adtam, anyukám szerint teljesen okés, szereti az illatát, és a nagy csomagolás akciósan nagyon olcsó is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

dikeee95

2017. december 29.

Sajnos nem az volt, amire vártam, nekem nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Sajnos nem az volt, amire vártam, nekem nem tetszett.

eszci

2017. szeptember 21.

Kellemes, nyugtató illatú, kicsit szárítja a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Kellemes, nyugtató illatú, kicsit szárítja a bőrt

Rockysinger

2017. szeptember 20.

Olajos hatása van, az illata tetszik nagyon :) Ha elfogy tuti újra rendelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Olajos hatása van, az illata tetszik nagyon :) Ha elfogy tuti újra rendelem

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.