Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gyongyosi-kata, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Ibolya, vanília és pézsma illatjegyekkel

trisztan

2014. november 30.

Kellemes, gazdaságos, az illata nekem kicsit "nagymamás púderes", nem irritálja a bőrt, de azért nem sírok, mert megszűnt már. Mindig kitalálnak valami újat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 30.

adawhore

2014. március 17.

Nagyon szeretem az Avon Senses termékeket, így ebből az illatból is beszereztem egy 750ml-es kiszerelést. Az illata kellemes volt ésszerettem, hogy sokáig érződött még a bőrömön fürdés után is. Már nem látom azóta a katalógusban. A My moment nagyon hasonló, talán új neve lett, vagy nem tudom. Hiányozni annyira nem fog, vannak kedvesebb illatok is a számomra, de akciósan újravásárolnám. Egyetlen hátránya volt, amit nem szerettem: nem habzott rendesen. Csak fürdőpamaccsal tudtam használni, mert a bőrömön nem akart egyáltalán hab képződni. Ezt eltekintve nagyon szuper kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

L.ajla

2014. február 28.

Nagyon tetszik az illata! :) mintha kakaós lenne picit, nem érzem, hogy szárítana.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

berka

2013. október 27.

Eddig ez volt a legjobb illat amit a senses zselékből használtam. Mindig nagy kiszerelésben veszem. Viszonylag soká érződik a bőrömön zuhany után az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

sabrirory

2013. szeptember 29.

Középsulis koromban használtam el belőle egy 750ml-set. Az illatára nagyon gyorsan ráuntam, nem maradt megfürdés után a bőrömön, csak 4*-ot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Annis

2013. augusztus 7.

Nagyon jó illata van, még a fürdőszobából kilépve is sokáig érzem. Kellemesen habzik. nagy kiszerelésben megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

kirax

2013. június 4.

nagyban veszem akciósan úgy nagyon jó,illat isteni, jól habzik, jó a bőrömnek is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

feketetea

2013. május 4.

Igazi szerelem-első-szaglásra illat. Álmodozó és romantikus, rögtön ki kellett próbálnom. Élmény volt vele fürdeni, bár még nem vettem újra, mert hiányolom a 250 millis kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

bajuti

2013. március 16.

Csak ezt használom.Finom púderes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Csak ezt használom.Finom púderes illata van.

zdoreebaba

2013. február 21.

Ennek a tusfürdőnek teljesen olyan illata van, mint az All yours-nak. Kiváncsi voltam az illatára, mert katalógusban nem találtam illatosított oldalt és megvettem. Egy problémája van: nagyon híg, olyan, mint a víz. Az illata fenséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.