Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kriszta49, az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

"A frissitő Citrus Burst termékek a grépfrút, a mandarin és a citrus energizáló illatával hódítanak."

Kremcica

2017. augusztus 14.

Kellemes nyári tusi finom citrusos illattal. Ebben a nagy melegben jól esett, nem is szárított. Nem hiszem hogy újravevős lesz, legalábbis idén mert ez tipikus nyári illat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Elizabeth20

2017. július 17.

Nagyon kellemes illatú és frissítő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Nagyon kellemes illatú és frissítő :)

AnnaTamara910725

2017. június 9.

Imádom ezt a tusfürdőt! Szuper jó citrusos illata van, nálam abszolút nyerő. Csak ezt a típust vásárolom már több, mint 1 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Enci90

2017. január 18.

Szeretem az avon tüsfördőit. Ez is zselés állagú jól habzik és nem szárít. Az illatát én nagyon szeretem. Nyáron mindig megrendelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

pilleriin

2017. január 14.

A citromos-citrusos tusfürdők legnagyobb rajongója vagyok. De ez a termék...mintha a hatalmas zselésszaloncukor-szörny taknyát használnám. Szárít, alig lehet kinyomni... Fura.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

littlechicken

2017. január 11.

Nagyon sok AVON tusfürdőt próbáltam már, ez ajándékként került hozzám. Frissítő az illata, de nem mondanám annyira kellemesnek. Igazából edzés után tusolásra elhasználom, de magamtól nem venném újra. Ugyanez igaz a testpermetére is. Már várom, hogy elfogyjon. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Bellabellissima

2017. január 8.

Ajandekba kaptam, elhasznalom, az illata kicsit mu. Amúgy jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Ajandekba kaptam, elhasznalom, az illata kicsit mu. Amúgy jól habzik.

fanni1226

2016. december 26.

Se jó, se rossz... szerintem nem rossz az illata, de bőrön egyáltalán nem érződik viszont nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

FloralPrincess

2016. március 12.

Húúúú. IMÁDOM ezt az illatot!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Húúúú. IMÁDOM ezt az illatot!!!!

zonga

2016. január 27.

Én szeretem az illatát, kellemes, friss, energetizáló. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 27.

Én szeretem az illatát, kellemes, friss, energetizáló. Az ára is megfelelő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.