Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: Ciiska, Módosítva: 2015. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az Avon Citrus Zing testradír a citrusok frissítő erejével, és E-vatamin tartalmával segít abban, hogy bőröd bársonyos legyen.

FViktoria93

2019. március 12.

Tusfürdőként használom, felpezsdíti a vérkeringést, kellemesen tisztítja és puhává varázsolja a bőrt. Szőrtelenítés után is tökéletes, segítséget nyújt a szőrbenövések és gyulladások megelőzésében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

emagdi

2017. július 2.

Az illata tetszik, de sajnos egyáltalán nem tartós a bőrömön. A radírozó hatása elenyésző, így viszont lehet tusfürdőnek használni (ami számomra pozitív). A csomagolása szép, könnyen kezelhető a tubusos kiszerelés. Szerintem semmi extra, ha valakinek egy kicsit dörzsis tusfürdőre van szüksége, az vegye meg, próbálja ki, nyárra jó a friss illata miatt, de ennyi. Én biztos, hogy nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

Csutak

2017. május 18.

Pár napja érkezett be hozzám, édesanyám által. Ma délután pedig ki is próbáltam és azt kell, hogy mondjam, tetszik. Az illata is, a hatása is, minden. Akár tusfürdőnek is elmenne, sőt lehet, hogy annak is fogom elhasználni, mivel nem radíroz olyan erősen, mint a csokis radír, amit elhasználgattam. Nincs szerintem olyasmi, amiért le kéne vonnom akár egy csillagot is, marad az öt. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Rockysinger

2017. március 20.

Az illata először furcsa volt de mégis nagyon tetszik, és engem egyáltalán nem szárit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

buzavirag

2016. december 12.

A lagoon mellett ez van még meg. Nekem a radírozó hatása pont elég az érzékeny bőrömnek, utánna érzem, hogy felpezsdítette a vérkeringésemet, a bőröm is jelzi enyhe pirossággal. Van hogy tusfürdőnek használom, mert szerintem nem kell egy plussz tusfürdővel bántani a felső hámréteget, ilyenkor intim mosakodót használok természetesen... Hidratáló hatását érzem én is. Epilálás után is tökéletes. Az illata nekem túl mű, viszont törölközés után már kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

zonga

2016. február 20.

Az illatát szeretem (a tusfürdőét is), igazi nyári citrusos illat, frissítő. Nem túl erős radír, ennél erősebbek is vannak. Inkább radírozó tusfürdőnek mondanám. Nem rossz, de van ennél jobb is, legközelebb mást veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 20.

Pofike

2015. december 15.

Szerettem használni, igaz jobban örültem volna neki ha nagyobbak benne a szemcsék. Az illata kicsit citrusos illatosítóra hajaz, de nem zavart érdekes módon. Újravenni nem venném újra, inkább kísérletezgetek tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

AnnaWatson

2015. november 20.

Teszi, amit tennie kell és az ára is baráti. Egyedül az illata az, ami annyira nem tetszik, de ez meg ízlés dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

kissbarbara1990

2015. november 15.

Nyáron nagyon szeretem ezt az illatot, de ez a bőrradír semmi kiemelkedőt nem nyújtott. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

cocoaSnail

2015. július 11.

Imádom.1: arcra használom az orrom környékére ahol zsírosabb szokott lenni. Minden reggel használom és egész nap bírja.
2: A felkaromra mert ott pattiszerű kis bogyók vannak. Minden nap este fürcsinél használom és szépen kezdenek eltűnni már vagy 1 hete :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate