Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 720 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 720 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kellemesen frissít, citrusos illata felélénkít. Segít megtartani a bőr természetes nedvességét, ph-barát a bőrhöz.

Gemma25

2019. október 10.

Nyáron mindig ezt használja a család. Szeretjük kellemes, friss illatát. Bár az én bőröm elég szeszélyes, nem sok mindent bír, ez a tusfürdő nem szárítja, hanem inkább puhává varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

Kremcica

2019. augusztus 5.

Kellemes citrusos nyári tusfürdő. Jól habzik, bár kissé gyorsan fogy, viszont cserébe egész tartós az illata. Bár az igaz hogy van egy mosogatószeres bukéja. :D Sajnos kicsit szárít és ha pamacs nélkül használom sok kell belőle, mert nehezen habzik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Coffee123

2019. július 27.

Kellemes citrusos finom illatú. Nem szárít, nálunk az egész család szereti, többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

kakaska

2018. december 21.

Finom, citrusos illata van, sokáig érezni a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Finom, citrusos illata van, sokáig érezni a bőrön.

marysidehouse95

2018. november 12.

Szeretem a citrusos illatokat, de ennek mosogatógép tabletta szaga van sajnos. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

rtteszvesz

2018. szeptember 25.

Semmi extra, nekem jók a citrusos illatok. Sokáig nem érzem a bőrömön, nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Renus

2018. augusztus 10.

nem rossz, de az illata akár a citromos mosogatoszer..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

nem rossz, de az illata akár a citromos mosogatoszer..

baba_girl_16

2018. június 28.

Kellemes, hűsítő illatú tusfürdő. Nekem nem szárítja a bőröm, viszont elég gyorsan fogy. Az illata az én bőrömön nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

AKiss

2018. január 11.

Nekem nagyon erős az illata, tüsszögtem tőle, egyszer használtam. Illetve, mivel mosogatószerre emlékeztet, elkezdtem mosogatószernek használni, meglátjuk, ott meddig bírom ezt az illatot. Szeretem a citrusos illatokat, de ez nálam pénzkidobás volt. Persze sikerült egyből az XXXXXXXXXL-es csomagot megvennem, jajj :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Regebben haszanaltam,de en rajongoja voltam az illatanak es a maig napig az vagyok.Nekem nagyon bejott ez a geles formula.Az illata csodas,udito,igazi tropusi eleterzest kolcsonzi.Az illatat sokaig erztem magamon.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.