Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémes és kellemes élményt nyújt vanília- és  szantálfaillatának köszönhetően.

Mia0602

2019. szeptember 22.

Krémes, kellemes illatú tusfürdő. Jól habzik, de nem vagyok tőle elájulva. Akciósan kis kiszerelésben vettem, hamar túl leszek rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

blackrose

2019. szeptember 3.

Nagy kiszerelésben rendeltem akciósan. Tetszett az illata a katalógusban. Nekem pumpás verzióban van meg, ami nagyon praktikus. Bár azt kell mondjam nem olyan erős az illata, inkább gyengédebb. De nem bánom. Jól habzik, krémes állaga miatt pedig nem szárítja a bőrőmet. Zuhanyzás után is érezni a bőrömön. Nyáron is használtam, de hűvösebb időben jobban esik használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Csutak

2019. augusztus 7.

Ahogy emlékeztem rá, pont olyan. Nagyon finom, kellemes és viszonylag tartós illata van, a félliteres verziója pedig nekem egy hónapig elég. Nem is szárít, úgyhogy nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

mlexa

2019. június 19.

Volt egy fél év, amikor kb csak ezt használtam, annyira beleszerelmesedtem. Az illata mennyei és fürdés után is érezni még. Azonban elég sok kellett belőle, így hamar fogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Renka5

2019. április 5.

Krémes állagát imádom. Kevés is elég az egész testre és kellemes tartós illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

marysidehouse95

2018. november 12.

Ez volt régebben a kedvenc avonos tusfürdőm, viszont mostanában nem látom katalógusban. Remélem még visszahozzák, mert ez volt a legjobb tusfürdője a márkának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

waytogo

2018. május 13.

A legjobb avon illat (tusfürdők közül). Sokáig érződik a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

A legjobb avon illat (tusfürdők közül). Sokáig érződik a bőrön.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Télen sokat használtam ezt a tusfürdőt és teljesen odáig voltam érte. Az illata nagyon jó és jól táplálja a bőrt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

bobherceg80

2017. november 7.

Ott álltam ma az Avon irodában,és meg akartam szagolni ezt a tusfürdőt.Egyszerűen nem lehetett kibontani,próbálkoztam már mindennel.Állítólag a régi csomagolás kifolyt szállítás közben,ezért gyártották ezeket kinyithatatlanra.Csak így kérdem én:Mi értelme megvenni?Ki akar még az életének ezen területén,zuhanyzás közben is küszködni?Tart esetleg valaki feszítővasat a kád mellett szükség esetére?Nagyon gáz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

En oda es vissza vagyok a kremes tusfurdokert.Ennek az illata kellemes lagy,de sajnos gyorsan elillan .Olyam ez a kremes textura,mintha testapoloval kennem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)