Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémes és kellemes élményt nyújt vanília- és  szantálfaillatának köszönhetően.

mina03

2021. szeptember 15.

A 750ml-es kiszerelést vettem meg. Az illata nagyon kellemes volt, de egy idő után elkezdtem nagyon viszketni tőle, úgyhogy kézmosásra kellett hogy elhasználjam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Lityko22

2021. március 19.

Imádok ezzel az illattal tusolni :) Nagy "vanília rajongóként" - ez az egyik kedvencem az AVON-tól. Csak azért nem jár az 5 csillag, mert fürdés után alig vagy csak minimálisan érezni a bőrön az illatát. Kellemes puhává-lággyá teszi a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

MissQuen

2021. március 1.

Kedvencem. Egyszerűen telitalálat. Szeretem a krémes illatát, és az illata valami mámorító. Abszolút 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

borbasemese

2021. január 8.

Ismeretlenül vásároltam egy fél literes kiszerelést, nagyon jó áron és kellemesen csalódtam ebben a tusiban. Valóban én is leginkább az őszi-téli időszakokban fogom használni, szerintem is ilyen hideg időben (be)bújós illat. Többszöri használat után az illatát a B.U. Heartbeat parfüm illatához tudnám hasonlítani, szárítani nem szárított és használat után is még érzem magamon, nagyon megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Mia0602

2019. szeptember 22.

Krémes, kellemes illatú tusfürdő. Jól habzik, de nem vagyok tőle elájulva. Akciósan kis kiszerelésben vettem, hamar túl leszek rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

blackrose

2019. szeptember 3.

Nagy kiszerelésben rendeltem akciósan. Tetszett az illata a katalógusban. Nekem pumpás verzióban van meg, ami nagyon praktikus. Bár azt kell mondjam nem olyan erős az illata, inkább gyengédebb. De nem bánom. Jól habzik, krémes állaga miatt pedig nem szárítja a bőrőmet. Zuhanyzás után is érezni a bőrömön. Nyáron is használtam, de hűvösebb időben jobban esik használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Csutak

2019. augusztus 7.

Ahogy emlékeztem rá, pont olyan. Nagyon finom, kellemes és viszonylag tartós illata van, a félliteres verziója pedig nekem egy hónapig elég. Nem is szárít, úgyhogy nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

mlexa

2019. június 19.

Volt egy fél év, amikor kb csak ezt használtam, annyira beleszerelmesedtem. Az illata mennyei és fürdés után is érezni még. Azonban elég sok kellett belőle, így hamar fogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Renka5

2019. április 5.

Krémes állagát imádom. Kevés is elég az egész testre és kellemes tartós illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

marysidehouse95

2018. november 12.

Ez volt régebben a kedvenc avonos tusfürdőm, viszont mostanában nem látom katalógusban. Remélem még visszahozzák, mert ez volt a legjobb tusfürdője a márkának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)