Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 669 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Poptie, Módosítva: 2018. június 26.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 669 Ft

Krémes tusfürdő vitamin komplexszel, narancs és őszibarack illattal. B- és C-vitamin tartalmának köszönhetően extra ápolást nyújt a bőrnek.

Ár: 669 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

brb

2021. október 4.

Ha vélemények alapján kellett választanom, biztos nem vettem volna meg.
Viszont így, hogy édesanyámtól kaptam ajándékba, azt kell mondanom, hogy nem értem azokat az embereket, akik azt mondják, hogy "nem erre számítottam"😕
Egyik kedvenc tusfürdőm lett!
Nagyon jól habzik, isteni illata van, és kevés is elég belőle. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, hiszen fürdés után mindig testápolózok.

|| Július végén kaptam, akkor krémes állagú volt, most pedig már inkább pudingos..😕 Mi lehet vele a baj? Az illata ugyan olyan, ugyan olyan jól is habzik..
Ettől függetlenül nem vonok le pontot. Maximális 5⭐ ||

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

Ha vélemények alapján kellett választanom, biztos nem vettem volna meg.
Egyik kedvenc tusfürdőm lett!

Ettől függetlenül nem vonok le pontot. Maximális 5⭐ ||

csajszi12

2021. szeptember 20.

az illata egész jó,bár nekem édes,jobban szeretem a frissebb gyümölcs illatot,kicsit mű illatú,elég sűrű,az illata egész sokáig megmarad viszont nem ájultam el tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

barbarabalog

2021. augusztus 24.

Teljesen átlagos kis tusfürdő, jól habzik, kevés elég belőle, az illata nem rossz, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

zonga

2021. január 21.

Én szeretem a frissítő illata miatt, de egyébként átlagos tusfürdő. Jól habzik, élénkítő színe és illata, krémes állaga van. Nem szárít. Tetszik, már újravettem, és lehet, hogy fogok még vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 21.

danyadi77

2020. augusztus 24.

Egynek jó így nyárra, ilyenkor szeretem ezeket a frissítő illatú, könnyed tusfürdőket. Az állaga kicsit folyekonyabb a vártnál, majdnem mintha narancslé lenne. Engem nem zavar, hogy nem olyan tartós az illata, viszont az állaga miatt gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Mia0602

2019. szeptember 22.

A legjobb illatú tusfürdő amit valaha használtam az AVON-tól. Maga a mennyország. Igazi nyár még télen is. A narancs-őszibarack fergeteges kombinációja, mindkettő jól érződik. Nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Ophelia

2019. július 17.

Kellemes nyárias tusfürdő, bár az illata lehetne kicsit intenzívebb. Tökéletes állagú, jól habzik, minimálisan szárít. A fél literes kiszerelést vettem meg, brutál olcsón, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Kise

2018. október 29.

Isteni illatú tusfürdő, jó krémes, jól eloszlatható, gazdaságos. Igazából nyárra való illatú, én most októberben kezdtem használni, mert hiányzik a nyári feeling.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

incifinci28

2018. szeptember 11.

nekem nagyon bevált :) isteni illata van, tartós is egy darabig, jól habzik, nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

OCsilla

2018. augusztus 9.

Teljesen átlagos tusfürdő. Nem habzik túlzottan, az állaga finom krémes, engem nem szárít. Az illata már a zuhany alatt sem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.