Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: nissi, Módosítva: 2020. október 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kakukk

2015. július 18.

Tényleg nagyon jó illata van, de a végére már alig vártam, hogy elfogyjon, mert sajnos ráuntam. Nálam ezek a testpermetek nagyon sokáig bírják, így 2 év használat után már nem is csodálom, hogy nem szerettem annyira. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

wifey

2015. május 11.

Kifejezetten hamar elmegy az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Kifejezetten hamar elmegy az illata.

nettike

2015. április 4.

A tusfürdőt nagyon szerettem igy nagyon örültem neki amikor megláttam a katalógusban a testpermetet is .. nekem nagyon hamar elfogyott nagyon sokszor használtam ha most is lenne a katalógusban megrendelném , a tartóssága nem valami jó dehát ez testpermet nem pedig parfüm .. a külseje is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

ancsitündi

2014. április 26.

Finom,romantikus illat,mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

Finom,romantikus illat,mindenkinek csak ajánlani tudom:)

ppetruska21

2013. december 26.

Nagyon szeretem az illatát .Bár lehet egy kicsit érezni rajta az alkohol,t a hátránya hogy nem elég tartós.Lehetne ilyen illatú parfümje is az avonnak igazán értékelném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

FairyJuice

2013. december 8.

A tusfürdő volt meg előbb, később szereztem be a testpermetet. Akkor szoktam használni, ha már lefürödtem, de még megyek valahova. A barátom dicsérte rajtam, azért újra nem venném. Árához képest teljesen megfelelő, csak nem fogott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Emeren

2013. szeptember 27.

amikor először magamra fújtam, akkor azt hittem, h nem fogom szeretni, mert elég erős alkoholos illatát éreztem, viszont kb. fél perc múlva már csak az illata érzik, ami nagyon kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

szabo.szandra1993

2013. szeptember 14.

Nagyon nagyon finom illata van, és nagyon tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Nagyon nagyon finom illata van, és nagyon tartós is :)

L.ajla

2013. augusztus 29.

Mikor először használtam elég erősnek tűnt az illata. De nagyon megtetszett! És testpermethez képest igazán erőteljes, parfümös illata van. Tartóssága, mint a testpermeteknek, ára is kedvező, főleg, ha akciós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

kalmaniki

2013. augusztus 26.

Nagyon jó ötlet volt ezt a népszerű tusfürdő illatot testpermet formájában is kiadni, ráadásul olcsó és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)