Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokipuma, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• fehér pézsma és kifinomult bambuszlevelek gyengéd illathulláma
  • 100% természetes eredetű kivonatokkal

niki33

2020. augusztus 2.

Nos, akkor véleményezem.
A katalógusban illatminta volt a termék mellett, megszaglásztam, és tudtam, hogy nekem ez a tusfürdő kell.
Tusolás közben nekem átjön egyfajta tisztaság illat, ami elég tartós is.
Egyetlen dolog miatt csak négy csillag (a parfümön kívül), hogy a fehér pézsma illata szerintem picit erős, tehettek volna kevesebbet bele.
Nagyon szeretem, jól habzik, és nem bántja a bőröm sem:)
Kedvenc nyári tusim jelenleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nos, akkor véleményezem.
Tusolás közben nekem átjön egyfajta tisztaság illat, ami elég tartós is.
Nagyon szeretem, jól habzik, és nem bántja a bőröm sem:)
Kedvenc nyári tusim jelenleg.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.