Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokipuma, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• fehér pézsma és kifinomult bambuszlevelek gyengéd illathulláma
  • 100% természetes eredetű kivonatokkal

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

csajszi12

2021. szeptember 20.

nagyon szeretem,nagyon friss az illata,jól habzik és sűrű

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

nagyon szeretem,nagyon friss az illata,jól habzik és sűrű

Tuszy

2021. július 19.

Nagyon jó kis tusfürdő! Nem szárit, rendesen habzik, finom illata van! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Nagyon jó kis tusfürdő! Nem szárit, rendesen habzik, finom illata van! :)

jane79

2021. július 4.

Tisztaság illata van, kellemes volt a kánikulában használni. Alapvetően csak akciósan szoktam az Avon kínálatából tusfürdőt venni, de nem csalódom.
Ajánlom. Nem irritálta a bőröm nem szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Ajánlom. Nem irritálta a bőröm nem szárította.

Bonnieoo7

2021. június 13.

Igazi nyári, mind a színe, mind pedig az állaga tekintetében. Remegő zselés, kicsit sűrű, nehezen lehet kinyerni a flakonból. Viszonylag gyorsan fogy, de legalább jól habzik. Illata nagyon erős, nem annyira tetszik. Nem tudni, hogy a naptól, vagy az ilyenkor támadó szúnyogok, bogarak csípése okozza, de eléggé viszketnek a végtagjaim. Alig várom, hogy elfogyjon, mert ha nem is ő okozza, de biztosan fokozza az irritációt. 1,5 hete a plafonon vagyok kínomban most ott tartok, hogy másikat bontok, de jelenleg csak Avon tusfürdőim vannak csak itthoni készleten. Nem veszek többet ilyet, pedig csak 99 Ft volt.🙃
Valószínűleg ennek a típusnak van parfümje is, ha jól láttam. Szettben ajándékba jó ötlet lehet, biztosan sokan szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

alexa1984

2021. május 24.

Nem nagyon szeretem az Avon tusfürdőket mert picit szárítanak és drágábbak mint a saját márkás drogériás tusik. De ezt 2x is újra vettem,szeretem az illatát.
Friss sós,tisztaság illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

Friss sós,tisztaság illata van.

tátombák

2020. december 29.

Hű a nevéhez, tényleg pure. Uniszex tisztaságillata van, pont olyan felejthető vele a fürdés, mint ahogy kinéz. Azoknak ajánlom, akik a fürdéstől nem várnak illatrobbanást, vagy nem várnak extra élményt a tusfürdő illatától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Olív

2020. december 17.

Az AVON Senses tusfürdőihez képest nem rossz termék. a hatása átlagos ,az illata egész kellemesre sikerült. Én megadnám az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 17.

Jelizz

2020. október 24.

Tetszik az illata olyan Balaton ,vagy tengerpart illat :D tetszik hogy ilyen frissito az illata , en az erosebb illatu tusfurdoket szeretem de azert kedvelem, szerintem inkabb nyaron terek vissza ra. Nem szarit nem hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

zonga

2020. augusztus 12.

Nekem nagyon tetszik! Friss, tiszta illat, jól habzik, jól tisztít, igazán jól felfrissül tőle az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

niki33

2020. augusztus 2.

Nos, akkor véleményezem.
A katalógusban illatminta volt a termék mellett, megszaglásztam, és tudtam, hogy nekem ez a tusfürdő kell.
Tusolás közben nekem átjön egyfajta tisztaság illat, ami elég tartós is.
Egyetlen dolog miatt csak négy csillag (a parfümön kívül), hogy a fehér pézsma illata szerintem picit erős, tehettek volna kevesebbet bele.
Nagyon szeretem, jól habzik, és nem bántja a bőröm sem:)
Kedvenc nyári tusim jelenleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nos, akkor véleményezem.
Tusolás közben nekem átjön egyfajta tisztaság illat, ami elég tartós is.
Nagyon szeretem, jól habzik, és nem bántja a bőröm sem:)
Kedvenc nyári tusim jelenleg.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.