Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovErke, Módosítva: 2022. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• Uniszex tusfürdő természetes eukaliptusz-kivonattal és kámforolajjal.
  • Kellemes ellazulást nyújt testnek és léleknek,
  • valamint nyugtatja a fáradt izmokat egy olyan különleges keverékkel, mely eukaliptuszból és olajokból áll.

Yubiri

2022. április 25.

Inkább férfiaknak való tusfürdő. Nekem annyira nem jött be az illata, és a kellemes ellazulást én nem érzem az esti fürdés után. Észrevettem, amikor este ezzel tusolok, nehezebben alszom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 25.

pillepocok

2022. február 23.

Valóban uniszex, sőt inkább pasis, de én mindig is szerettem az ilyeneket. Kellemes kámforos. Az állaga nem olyan undi zselés, mint a többi Senses tusfürdőé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

NovErke

2022. február 12.

Páromnak vettem mert sokat végez fizikai munkát, sokszor meg is érzi az izmain. Nem hittem benne, de mondom nem veszítünk semmit legfeljebb elhasználjuk mint egy bármilyen tusfürdőt. De tényleg felfrissít, könnyebbnek érzi magát az ember. Persze nem gyógyítja meg az izmokat de kicsit ellazítja és ennél többet nem is lehet tőle várni. Én is kipróbáltam. Nekünk bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 12.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.