Avon

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Felszínre hozza a zamatos körte, a lédús barack és az érzéki pézsma energikus frissességét. A gyöngyvirág és a szantálfa aromája teszi teljessé a harmóniát.

Kiszerelés: 250 ml

Ella

2016. május 24.

Volt ilyenem. Bevallom, anno a csomagolása miatt rendeltem meg. :-) Az illatát nem tudom felidézni, de azt tudom, hogy annyira nem ájultam el tőle, mint a többi Senses tusi illatától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

kalmaniki

2016. március 23.

Egy fèl flakonnal találtam belőle tegnap, elkallódott valahogy a fürdőszobaszekrènyemben. Borzalmas illata van, szúnyogriasztóspray szagú, amivel iskolai táborokban fújkáltam magam, hogy ne egyenek meg a vèrszívók. Repült is a kukába, nem használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

d.nikcsi

2014. november 24.

Szuper illata van, frissítő, nyári tusfürdő, nagyon szerettem ezt is, mint a többi Avonos citrusos tusfürdőt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

piskótatészta

2014. június 1.

Elhasználtam belőle egy flakonnal,szerettem az illatát és az állagával sem volt semmi gond. Meleg nyári napokon frissítő tusoláshoz tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

jud678

2014. május 11.

régen elhasználtam egy flakonnal, de átlagos tusfürdő. könnyed állaga van, az illata közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 11.

adawhore

2014. április 16.

Nem különleges az illata. Olyan semmilyen. Vettem egy kis kiszerelést, elhasználjuk párommal és kész. Szeretem a Senses tusikat, kicsit szárítanak, de nekem ez még jól is jön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

ponydogcat

2013. augusztus 11.

Nagy kedvencem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Nagy kedvencem volt.

lizdalma

2013. május 23.

Mikor kijött tavaly, meglepődtem, mert ismerős volt az illata. Aztán rájöttem, hogy ezt a tusfürdőt évekkel ez előtt kiadták már egyszer, és évekig forgalomban volt, csak más névvel és csomagolással. Már akkor sem tetszett az illata különösképp, meg a hatása sem. Hát ez nem is változott... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

sün

2013. április 10.

Szerettem, mint általában a Senses tusikat. Jól tisztít, habzik, kellemes az illata, és olcsó. Nem kiemelkedő, de ennyi pénzért nem is várom el. Erős négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

cákk

2013. április 1.

Szárította a bőrömet, ráadásul nekem az illata sem tetszett. Három félét próbáltam ki, egyikkel sem voltam elégedett, biztos, hogy nem venném újra, de semmi hatalmas problémám nem volt vele ezeken kívül, úgyhogy egy hármast megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.