Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Pink grapefruit és frangipani illatú tusfürdő.

b5bea

2019. október 26.

A nagy kiszerelést vettem meg a kedvező ára miatt. De mint minden ekkora Avonos tusival, ezzel is úgy vagyok, h jó-jó, de egy idő után már megunom az illatát és alig várom, h elfogyjon. Ezt leszámítva, kellemes az illata, jól habzik, nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

tenagi

2019. szeptember 7.

Nagyon jó illatú, kifejezetten nyári tusfurdő. Krémes, nem folyik szét és jól habzik, az illatát sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bia93

2019. július 25.

Nagyon szeretem az Avon Senses vonalát, és ez a tusfürdő még ebből a mezőnyből is kiemelkedett. Krémes volt és mennyei illatú. Ez az egyik kedvencem a Magical Kingdom mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

ttelokinkojpa

2018. január 1.

Imádtam az illatát, az állagát, nyáron ő volt az egyik sztár. Újra nem venném, a bőrömnek nem tett rosszat, egy nyári kalandnak megfelelt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

HDorina

2017. november 28.

Nyárias illatú és szép, sárga színű tusi. Jól habzó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Nyárias illatú és szép, sárga színű tusi. Jól habzó.

Jenniii92

2017. november 12.

Imádok mindent, ami grépfrútos, ezért muszáj volt beszereznem. Nagyon jó illata van, jól habzik, fürdés után viszonylag még sokáig érezni az illatát. Nekem a színe is bejött, olyan, mint a folyékony sajt. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

tátombák

2017. október 14.

Amikor először szagoltam katalógusban, tudtam, hogy ez kell nekem. Bizarr színe van, de isteni az illata, nagyon jó vele fürdeni. Az idei limitáltak közül nekem ez jön be a legjobban. Most bevásárolok belőle, de ha állandó termék lenne, biztosan fix helye lenne a fürdőszobámban.
Kinyitni én a két hüvelykujjam ujjbegyével szoktam, használat után meg csak a kupak felét hajtom le oldalasan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

HyperBunny

2017. szeptember 13.

Az illata tetszett, de semmi extra, gyorsan el lehetett pacsálni. Ár-érték arányban nem igazán jó, még akciósan sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

bubilany

2017. szeptember 11.

Imádom az illatát!! Kár hogy csak limitált kiadás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Imádom az illatát!! Kár hogy csak limitált kiadás :(

boszanova

2017. szeptember 9.

Uuuhhhh.....Imádom!Nagyon jól habzik és isteni az illata és rajtam tartós is!Mivel sajnos limitált kiadás így most veszek 2-3 darabot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate
Vitaminok: Panthenol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.