Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hencsibe, Módosítva: 2016. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Aquariusgirl

2014. április 17.

Vettem 2-t mikor megjelent, szívesen használtam, egész picit szárított, ami nálam nagy szó. Olyan kis nőies, télire való illattal, de nem venném újra, egy éjszakás kaland :-) Az összetevőkhöz nem értek, tényleg ennyire gáz?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

nius

2014. április 15.

Kb az egyetlen Avon-cucc amit szerettem.(Az Avon-minőségével elég nagy problémáim vannak :D ) Jó az illata és nem szárít.Krémes, kellemes az állaga, az illata sem túl erőteljes-finom, és nőies. A kupakja mondjuk kb a 3. használatnál letört, pedig nem csapkodtam a kád széléhez (nyilván mint senki :D )
Jajj, de mik ezek az összetevők?! -1pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Jajj, de mik ezek az összetevők?! -1pont.

orafka

2014. január 6.

nagyon finom, kellemes illata van. Árban is elfogadható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

nagyon finom, kellemes illata van. Árban is elfogadható!

zdoreebaba

2013. október 27.

Nagyon szerettem egy időben. Tavaly volt utoljára ilyen tusfürdőm tél környékén, körülbelül egy éve. Egyszerűen imádtam. Ha jól emlékszem 3 tubussal elhasználtam el: 2x500 ml-set és 1x250 ml-eset. Tusolás után mindig gyönyörűnek éreztem magam. Krémes állagú volt, jól habzott és a Senses tusfürdők közül ő szárította legkevésbé a bőrömet. Nagyon jó választás volt, sugárzik belőlem a nőiesség használata után.
Szerencsére újra lehet kapni Winter Cocoon néven! Remélem sikerül rendelnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Szerencsére újra lehet kapni Winter Cocoon néven! Remélem sikerül rendelnem.

vds

2013. március 31.

én nagyon szerettem ezt a tusfürdőt, és égen-földön kerestem valami hasonló illatú parfümöt hozzá. vagy 5 nagy palackot is elhasználtam belőle... míg meg nem láttam az összetevőit itt. így már nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 31.

agiv

2013. január 23.

Annyira nőies illata van és nagyon tartós a bőrömön,krémes állagú amit nagyon szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

gombiiagi

2012. szeptember 8.

Az egyik kedvenc illatom! Az elején csalódtam, és már szinte ott tartottam, hogy nem is használom el, amikor annyira megtetszett, hogy azóta is vadászom!:) Ráadásul jobban bejön ez a krémes állag, mintsem a többi Senses terméknél! Csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Cu2tka-baba

2012. augusztus 7.

Nahm ezt imádtam! Nem voltam erre kivételesen érzékeny és nagyon puha lett tőle a bőröm. Az illatától pedig mindig rózsaszín felhők között éreztem magam:) Kár hogy már nem kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

boglarka88849

2012. augusztus 5.

Nekem valami enyhén púderes illat dereng még azokból az időkből, amikor ezt használtam.Majdnem az összes Senses tusfürdőt végigpróbáltam; ez sem emelkedik ki közülük.Sőt, őszintén szólva, erre emlékszem a legkevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

missvirtual

2012. június 27.

Nagyon tetszik az illata, bár kicsit szárítja a bőrömet. Megvenném újra, de már nem rendelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)