Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Szantálfa és vanília illattal.

Anheszenamon

2018. április 26.

Anyukámnál találtam elfekvőben egy flakonnal, és azonnal le is nyúltam. Általában véve nem vagyok elájulva az Avon cuccoktól, de van néhány jól sikerült termékük. Ez is közéjük tartozik. Az illata isteni, finom, nőies és tusolás után meglepően sokáig érzem magamon. Nem szárítja a bőrömet, kellemes vele a zuhanyzás, nekem ennyi elég is, hogy megadjam az 5 csillagot, mert mindent tud amit egy tusfürdőtől elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Hopi

2017. január 24.

Ajándékba kaptam még régen. Mivel szeretem az édes illatokat, szívesen használtam, de egy flakonnal elég volt belőle.
Nem tapasztaltam negatívumot vele kapcsolatban, de nem nőtt hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Nem tapasztaltam negatívumot vele kapcsolatban, de nem nőtt hozzám.

alexandra95

2015. november 12.

Kapható még? Régebben használtam,de úgy emlékszem nagyon elégedett voltam vele.
Szépen habzott,jól tisztítótt és a legfontosabb,hogy nem szárított.Az illata pedig.. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Kapható még? Régebben használtam,de úgy emlékszem nagyon elégedett voltam vele.

Damayanti

2015. szeptember 1.

Nagyon kellemes tusfürdő :) Lolychan, ne aggódj, ugyan ez kapható most is csak már senses divine time néven, ezt a tusfürdőt, de szó szerint ugyan ezt évek óta lehet kapni, csak olykor átcsomagolva, átnevezve, ezt az avon szereti eljátszani... Senses Imagine, Hollywood, Winter cocoon, Divine time mind - mind = ugyan ez a tusfürdő, függően az aktuális csomagolástól és elnevezéstől :) Már várom jövőre milyen csomagolással, milyen új fantázia névvel találják ki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Lolychan

2015. augusztus 27.

Nyamm! :) Imádtam, főleg a téli hónapokban volt nekem kényeztetés a bőrömnek. Kár, hogy már nem látom a katalógusban. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Karenina

2015. március 2.

Kedves emlék.Meleg és megnyugtató illat,téli estén egy forró fürdő és még a fürdőszoba is lágy vanília és virág illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

L.ajla

2014. november 26.

Számomra parfümös illata volt. Krémes állag, emmi extra:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Számomra parfümös illata volt. Krémes állag, emmi extra:)

szivecske

2014. október 14.

Egész jó téli tusfürdő, tavaly használtam kb 1 hónapig novemberben, amíg el nem fogyott. Nem rendeltem újra, mert szeretek kísérletezgetni, na meg annyira nem volt egy klasszikus örök tusi, hogy 2x egymás után megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

vargazsofia23

2014. október 5.

Nagyon szeretem az illatát. Nem túl erős, nem émelyítő. Árban is nagyszerű! Az összetevők miatt részemről nem jár a max. csillag neki, elég csúnyácskák, így 4* csak.

Update: aki elkezd Mstindigot olvasni, úgy jár, mint én... Mindent (szinte) lepontoz, ahogy egyre inkább odafigyel. Mivel nálam csak a sensitiv baba tusi lehet ötös, egy két viszonylag még barátságos tusfürdő érdemli a négyest, így ennek csak 3 csillag jár, a nagyon ronda összetevői miatt és mert állatkísérletes az Avon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

xipho

2014. augusztus 8.

Az illata (ami amúgy a flakonba nagyon jó) még jó indulattal sem nevezhető tartósnak. Amint leöblítem már el is illant :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)