Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2017. január 20.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az Avon Winter Dreamland hidratáló tusfürdő a málna és alma édes illatával segít relaxálni a téli estéken.

• hidratáló formulák
  • frissítő élmény
  • kondicionáló tusolás az érzékeidnek is

lara02

2019. május 20.

Imádom az illatát, nagyon kellemes, "édes" illata van. Nagyon imádom, hogy olyan intenzív színe van, hogy a hab is rózsazsínes pirosas lesz tőle. Sokkal puhább lett tőle a bőrőm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nekem a színével semmi bajom, várható volt hogy piros lesz, ez már a csomagoláson kívülről látszik, szerintem hangulatos. Az ára nagyon baráti, kellemes, tartós és karácsonyi illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

tenagi

2017. július 28.

Csak ennyi bajom volt vele:
- nehéz kinyitni a kupakot (főleg vizes kézzel, ami zuhany alatt állva nem egy ritka állapot)
- naaaaagyon piros (kissé túllőttek a színezővel)
- nehéz lemosni (vagy nem tudom ragacsos érzetet hagy maga után, ami télen nem zavaró annyira, viszont melegebb időben nagyon is frusztráló)
- szárít (miután lekopik/eltűnik a ragacsosság nem marad vissza a hidratált bőr érzete)

Két pozitívum a végére:
- Akciósan vettem, így megérte, bár újrarendelni nem fogom
- Kellemes illat (sokáig érezni a bőrömön az illatát és nekem nem émelyítő, mondjuk én élek-halok az édes illatokért)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Csak ennyi bajom volt vele:
- naaaaagyon piros (kissé túllőttek a színezővel)

Két pozitívum a végére:
- Akciósan vettem, így megérte, bár újrarendelni nem fogom

Hoslaura5

2017. június 11.

Ez a tusfurdo nalam elmegy kategoriaba tartozik.Az illata nagyon edes,mar emelyito.Gyrosan habzik.Tobbet biztos,hogy nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Fabi95

2017. május 3.

Rosszul vagyok ettől az illatól,egyszerűen nem tudom magamon elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Rosszul vagyok ettől az illatól,egyszerűen nem tudom magamon elviselni.

szanii

2017. január 28.

Átlagos AVON-os tusfürdő. A kupak kinyitása még mindig lehetetlen, csak erőlködve lehet, ami nagyon idegesítő (a többi tusfürdőnél is). Többet vártam tőle. Jól habzik, kellemes illat, de nem újrarendelős termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

kalmaniki

2017. január 26.

Az illata az egyik gyertyámra hasonlít, igazi téli illat, csak nagyon erős és nem tudom mindennap használni, mert elegem lesz belőle. Jól habzik, engem nem szárít különösebben. A kupakja tényleg szörnyen idegesítő, nem lehet úgy kinyitni, hogy ne törd le a körmöd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

tátombák

2017. január 3.

Én azt hittem, hogy a tubus ennyire piros, de nem. Ez nagyon piros! Nem is szeretem a pirosat... ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, de nagyon örülök neki.
Ez olyan tusfürdő, amit használ az ember, és a zuhany alól egyből rohan az ágyba bekuckózni, rohanós reggelen nem tudnám elképzelni. Nekem inkább gyümölcsös, mint karácsonyi. Jó használni, jól habzik, tartós az illata.

UP:
Yeeeeey, idén is kapható, szóval ez inkább szezonális, mint limitált :)) Vettem is egy nagyot belőle, szerettem tavaly a kicsit, csak kevés volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

UP:

GNóri

2016. december 3.

Hát, hogy ez mitől winter dreamland, azt nem tudom, mert borzasztóan szintetikus, idegesítő illata van. Habfürdőnek nyomkodom ki, hogy minél hamarabb elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

zdoreebaba

2016. szeptember 3.

Merem állítani, hogy ez a leggyengébb tusfürdő, amit valaha használtam. Gondoltam megrendelem karácsonyra, mert az illata nagyon megtetszett a katalógusban. Hát, nagy hiba volt megvennem! Az illatával nem is lenne nagy bajom, mert fahéjas-mézeskalácsos, ami tényleg nagy kedvencem, csak nem valami tartós a bőrömön. Borzalmasan szárít, mindemellett a csomagolása valami botrány! Nem is értem, hogyan lehet ilyet forgalomba hozni. Körülbelül 10 percet vett igénybe mire kinyitottam. Annyira gagyi, vacak a kupakja, hogy kisebesítette az ujjaimat és egy kín szenvedés volt hozzáférnem. És mindennek a tetejébe az állaga olyan volt, amit én ki nem állhatok: ragacsos, gumihoz hasonló, vacak állag valami piros színezékkel megfestve. Egy pozitívum, hogy jól habzik és az illata tetszik, de a többi tulajdonsága nálam nagyon betett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.