Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Fedezze fel a tél varázsát ezzel a meleg illattal.

Ella

2016. május 24.

Ezzel valami bibi volt, mert illata sem volt túl erőteljes és szárított is, cserébe nem habzott. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

dori96

2016. január 27.

többet is kaptam belőle. így esett meg,hogy nyáron 40 fokban is ezzel fürödtem.:D nekem nagyon bejön az illata.
de így nagyjából ennyi.
tényleg szárít, bár nekem a legtöbb tusfürdő ezt csinálja, érzékeny a bőröm,úgyhogy emiatt nem vonok le több csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

de így nagyjából ennyi.

Damayanti

2016. január 2.

Nagyon jó igazi téli-karácsonyi tusi volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Nagyon jó igazi téli-karácsonyi tusi volt :)

nettike

2015. április 5.

Tipikus karácsonyi illata volt..azóta sincsen az avonnan ennyire szuper illatú tusfürdője mint ez , jópár éve használtam már ..de valahol reménykedek hogy egyszer még vissazhozzák! A külseje is nagyon jól néz ki! Nekem nem szárította a bőrömet, és az illata sokáig érezhető volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Laura19

2013. október 17.

Tényleg kellemes, meleg, karácsonyi illata van.
Szuper a flakonja is, elég olcsó.
Kár, hogy nem gyártják már...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Tényleg kellemes, meleg, karácsonyi illata van.
Szuper a flakonja is, elég olcsó.
Kár, hogy nem gyártják már...:(

czakovaleria

2013. szeptember 5.

Egyszer vettem egy tubussal, nagyon tetszett a mézeskalács illata :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Egyszer vettem egy tubussal, nagyon tetszett a mézeskalács illata :3

Gladys

2013. augusztus 11.

Szeretem ezeket a tusfürdőket, ez igazi karácsonyi illat. A bőrömhöz jó, jól tisztít, az illata tartós ( bár nem várom el ezt a tusfürdőktől ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

termelinda

2013. július 21.

isteni illat,igazi karácsonyi, de amúgy ugyan azt tudja,mint a többi Senses,és én nem vagyok oda egyikért sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

hena

2013. június 30.

Tényleg nagyon jó az illata, de ezen kívül mást nem tudnék kiemelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Tényleg nagyon jó az illata, de ezen kívül mást nem tudnék kiemelni.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Kellemes illata volt ennek is. Avonék nagyon eltalálják mindig a Senses tusfürdők illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.