Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Poptie, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 16.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml

• tápláló élmény
  • étcsoki- és kókuszillat

Meoi

2019. május 23.

Iszonyat nehéz kinyomni, sűrű nagyon. Illata erős émelyítő, mégsem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Iszonyat nehéz kinyomni, sűrű nagyon. Illata erős émelyítő, mégsem tartós.

eeeee

2019. január 17.

Nagyon finom süti illatom van tőle tusolás közben és még utána is egy rövid ideig. Hablabdan csodás krémes habot képez, de hozzátartozik, hogy én soha nem spórolok a tusfürdővel, nyomom bőven. Nem szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Mano1234

2019. január 4.

Nem rossz, de az étcsoki miatt én arra számitottam hogy inkább kakaópor illata lesz és nem ennyire cukros. Állagra kicsit folyékony, gyorsabban fogy, mint az átlag tusfürdők. Egynek jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Amikor megláttam a katalógusban, azt mondtam, hogy nekem kell egy ilyen. Szóval megrendeltem annak ellenére, hogy nem rajongok az ilyen édes nyalánkságokra emlékeztető kencékért. Az állaga olyan érdekes kézrőllecsúszós-géles, pont mint a sós karamellás-mandulásnak. A tetejét tényleg nem egyszerű felnyitni. Célszerű még zuhanyzás előtt száraz kézzel kinyitni.
Egy darabig használtam, de az illata nekem kicsit sok. Félretettem, mert semmilyen kozmetikumot nincs szívem kidobni, csak mert nem vagyok oda az illatáért, de még akkor sem, ha nem vált be. Ezeken a hideg téli estéken majd igyekszem elhasználni, mert egyébként mint tusfürdő nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

spavanilly

2018. december 15.

Megjelenése óta szemeztem vele, és most végre rászántam magam ( győzött a kíváncsiság). Na meg persze nagyban hozzájárult az is hogy naaagy bánatomra most nem hozták vissza az isteni illatú, krémes állagú "Divine Time"- ot télre, helyette ismét a géles, piros, gyümölcsös borzalom... ( magánvélemény) bújt ünnepi köntösbe.
Szóval, itt van, és türelmesen várja, hogy mikor esik végre ismét rá a választásom zuhanyzáskor.
Megmondom: sokára.
Pár használat után annyira besokalltam a geil, tömény illatából, hogy félretettem / Felajánlva Nagyobbnak, Kisebbnek- hiszen a gyerekeknél bámulatosan gyorsan tud fogyni a tusfürdő😀/ én pedig visszatértem a " Happiness"- hez, amit félretettem, mikor megérkezett ez a csokicsoda...Hiba volt. Nem tetszik a " Sensual Dream, nem fogom megszeretni.
Bár gyengéim az édes illatok...de ez nekem már túl sok.
És ide tartozik még, hogy nem nyújt komfortérzetet a használata, nem érzem felfrissülten tisztának magam utána. ( Mondjuk ez azért is lehet, mert az édesség ragacsos, ez pedig tömény csokiillatú.)
A barna színe sem valami bizalomgerjesztő...egyszóval részemről NEM, de nem akarok túl negatívan elfogult lenni, mert azt hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Megmondom: sokára.
Bár gyengéim az édes illatok...de ez nekem már túl sok.

HDorina

2018. április 20.

Isteni illata van. Én nagyon szeretem az édes, tömény illatokat viszont aki nem annak ez sok lesz. Olyan mintha egy édesség kabinban zuhanyoznék. Az 500 ml kiszerelése miatt sokáig elég. Télre ajánlom, amikor átfagyva ezzel a finomsággal fürdőzünk, nyárra nekem is sok lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Lolychan

2018. április 8.

A kedvenc tusim! <3 Imádom az étcsoki és a kókusz illatát. Egyszerűen nagyszerű. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

ttelokinkojpa

2018. január 1.

Nem rossz állaga van, az illata nagyon finom! Legszívesebben megettem volna, engem kókuszgolyóra emlékeztetett. Elhasználtam, de annyira nem vagyok nagy fan, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nymeria94

2017. december 29.

Miután a Palmolive a csokis tusfürdő koncepciójával elkápráztatott, arra jutottam, hogy nekem muszáj lesz erre a termékre is lecsapnom. És milyen jól tettem!
Az illata (lássuk be itt ez a legfőbb szempont), valami isteni finom, mind a csoki, mind kókusz nagyon jól érvényesül benne. A használatakor valamilyen finom nápolyi emlékét idézte fel, de sajnos nem tudtam megfejteni, hogy konkrétan melyikét, de kellemes élmény volt, annyi szent. A Palmolive csokis termékével összehasonlítva, ennek a tusfürdőnek jóval folyékonyabb állaga van, de ez számomra nem volt zavaró. Aki Palmolive-nél a pudingszerű textúrát kevéssé szerette, ellenben nem akar kimaradni a csokiban fürdőzés élményéről, annak lehet, hogy érdemes lehet kipróbálnia ezt a terméket. Mindent egybevetve jól végezte a dolgát, a tisztító hatásával és habzásával elégedett voltam, ráadásul szárító hatást sem tapasztaltam. Ami viszont több soron felbosszantott az a francos kupak! Nem a legkellemesebb dolog minden áldott este közelharcot vívni, de legalább is valami száraz dolog után nyúlkálni, hogy fel lehessen pattintani azt a drágalátos kupakot. Mondjuk az is biztos, hogy utazás alkalmával a bőröndben rázkódva biztosan nem is nyílna ki, de normál használat mellett kevéssé ragaszkodom az ilyen biztonsági óvintézkedésekhez.
Szinte biztos vagyok benne, hogy a későbbiekben újra fogom vásárolni ezt a tusfürdőt, mert ár-érték arányban abszolút jó választásnak bizonyult, a hatásával is elégedett vagyok, a kupakot illetően pedig reménykedek, hogy valahol valaki meghallgatja a sirámainkat és eszközöl némi változást ez ügyben. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

rammy717

2017. december 12.

Nem nyerte el a tetszésemet. Puding állaga van, elég érdekes. Az első (és egyetlen) használatnál az illatától a gyomrom egy pillanatra a torkomban éreztem, de az elmúlott, így egyszer meg tudtam fürdeni vele. Nem szárított. A tubus továbbra is katasztrófa, mint minden Avon tusfürdőé.
Páromnak viszont elnyerte a tetszését, ő elhasználja. Kettőnk véleménye alapján 3-asra értékelem.
Egyértelműen nem tudom ajánlani, és elutasítani sem. Tipikusan ízlések és pofonok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színező anyag. (Zöld)