Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-gyümölcsös, friss illatkategória. Zöldalma, bambusz és fehér cédrus illatával.
Modern kifinomultság. Ki nem mondott magabiztosság. Hibátlan stílus. Fás-gyümölcsös-friss illatjegyek modern kompozíciója a férfinak, aki tudja, hogyan tegyen felejthetetlen benyomást.

Damayanti

2015. szeptember 1.

Kellemes illat, kifejezetten érett, kiforrott férfiaknak, nem a húszon és talán nem is a harmincas éveikben járó pasiknak szerintem :) Én ehhez az elegáns, kifinomult, "meleg, arany színű" kissé dohányleveles - fűszeres - fás illathoz egy 45-55 körüli, őszülő, öltönyös, mérnök foglalkozású, karórás, elegáns, udvarias úriembert tudok leginkább elképzelni, esetleg kubai szivarral a zsebében (bárhogy is utálom egyébként a dohány bármilyen fajtáját) :) Nem mondom, hogy csak és kizárólag a fent említett férfi típus illata lehet a Signature, de ha megérzem ezt az illatot, akkor nekem egy ilyen kép rajzolódik ki a lelki szemeim előtt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Marababa

2014. szeptember 22.

Az Én kedvesem illata. Általában kettesével vesszük, ha akciós. Nagyon szeretem. Férfias illat, a sok összetevő mellett bőr illatot is érzek. Tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 22.

porcica

2014. február 4.

Egyik kedvenc illatom, amint látom, hogy lassan fogy, jön a következő. Nem használom minden nap, túl "elegáns" a koromhoz... xD de akkor is imádom, valami vonzó van benne. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Joe38

2013. október 20.

Most sikerült beszerezni ezt az "autogram"-ot az Avon-tól.Azt hiszem,csatlakozom Uplifting-hez a meghatározásban abból a szemszögből ,hogy hétköznapokra való, szolid és kiegyensúlyozott illat
30 felettieknek.Ez a legjobb meghatározás.Magam is ebbe a kategóriába tartozom és pontosan ezt
is vártam ettől a parfümtől.Az ára most akciósan egész kedvező volt,egyediségre és tartósságra hagy maga után kivetni valót,ezért nálam is lejön egy csillag az 5-ből ,de ettől függetlenül én jó vételnek találtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 20.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Apának rendeltük tűzoltásban. Nagyon jó! Extra férfias illat, de nem az a régi kölni típus. Fűszeres, friss, férfias. Árban, minőségben, illatban is 5* :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene