Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Ár: 1000 Ft , Eladó: agciika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: foxpost, vagy posta, Szegeden személyes àtvétel is lehetséges.
Ár: 800 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, csak 2 fújás hiányzik, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm - foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mia0602

2021. április 18.

Első fújásra ahogy unokahúgom mondta: rothadó narancshéj. Félig elhasználtam, de ahelyett hogy megszoknám vagy megszeretném engem is kezd erre emlékeztetni. A mellékhelyiségben viszont jó szolgálatot fog tenni. Reggel fújtam párat és még késő délután is érezni az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 18.

Evelili

2021. március 15.

Egyszerűen imádom, igaz újra kell fújni egyszer napközben, de a tavaszias időben ez is belefer, nem tolakodó. Többen megjegyezték már, hogy hasonló a Prada candy kiss-hez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

bllvktr

2020. december 29.

Nagyon szeretem az illatát, bár rajtam nem tart sokáig, de mivel elég olcsó így ha többször használjuk is megéri szerintem ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Ladymischief13

2020. december 11.

Ajándékba kaptam meg. Először úgy voltam vele, hogy már az is csoda ha magamra fújom annyira nem tetszett az illata. Aztán szép lassan megkedveltem, úgy hogy nem szeretem a vanílás illatokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 11.

Floree

2020. november 18.

Először rendeltem ezt a parfümöt. Már újságban is nagyon tetszett, de magamra fújva (2 fújás elég) már szerelem illat. Fantasztikus vaníliás virágos ölelés! 🙂 😍 Újra rendelős... 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Bellana

2020. október 30.

Az újságban megtetszett, de magamon nagyon nagyon tömény, túl édes számomra. Aki szereti az erőteljes vanilia illatot, annak tuti bejön, számomra nem az igazi, de nem szeretném lejjebb pontozni, mert amúgy jó illat, csak nekem túl sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

Wandamaci

2020. szeptember 17.

Imádom imádom imádom! Igazi finom, kellemes nőies illat. Nagyon régóta kerestem valami ilyesmit és most végre megvan. Egész nap érzem magamon, max. 1-2 fújással. Kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Klaudia9675

2020. július 31.

Kellemes illat lenne, először mikor befújtam magam nagyon jó illata volt, igaz nem valami erősen érződött kb. 2 óráig tartott az illat rajtam. De másnap mikor befújtam magam semmi illata nem volt csak tiszta alkohol. És kicsit ragadt is. De viszont ha kétféle parfümöt használok és egyszer ezzel fújom be magam, másnap másikkal akkor már újra lehet érezni az illatát. Lehet hogy hamar megszokja a bőröm és azért nem érezni. Már több parfümmel így jártam. Amúgy nem rossz, akciósan megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

mlexa

2020. április 17.

Nagyon finom illata van, de nem túl tartós. Egyszer jó volt kipróbálni, de nem hiszem, hogy újraveszem. Jobbak is vannak az Avon kínálatában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Ewcsi

2019. augusztus 24.

Kellemes az illata, és elég tartós is. Szerencsére nem túl tömény, így nappalra is tökéletes. Árban is olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool