Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Avon Silky Soft Musk EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 1500 , Eladó: SAnett84
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bonyhád, fizetés: előre utalás után bármivel tudom küldeni

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TokyoGirl

2022. május 12.

Hétköznapi, virágos, de fiatalos illat. Rajtam nem volt túl tartós, viszont ide-oda rohangáláshoz, munkában használtam el, arra megfelelt. Nálam gyorsan elfogyott, de ez nem egyenlő azzal, hogy a kedvencem lenne, inkább csak nem tartogattam, annyira nem "különleges". Lehet újra venném ha akciózzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Kinga79

2021. december 27.

A fragrantica.com szerint ez az illat hasonlít a Kookai Oui non-ra, ami màr nem kapható. Ezèrt gondoltam, hogy kipróbàlom az Avon illatàt. Egyébként is szerintem jó illatokat kreàl az Avon,bár magamtól nem vettem még, de ha kapok, örömmel elhasznàlom.

Ez az illat is tetszik, kifújàskor eszembe is jut az Oui non, emlèkeztet rà egy kicsit.

Sajnos, nem tartós. Bár lehet, hogy az èn orrommal van baj, mert magamon Diort sem èrzem màr egy idő után.

Update: ruhàn màsnap is èrezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 27.

Update: ruhàn màsnap is èrezni.

Csutak

2021. november 24.

Nagyon szeretem a vaníliás illatokat, úgyhogy ez is első illatolásra szerelem lett. :) Olyan kis kedves, körbeölelős illat, nagyon megszerettem. Biztosan újra fogom venni...ha egyszer elfogy. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

borbasemese

2021. október 22.

Nagyon szeretem a márka tagjait, parfümeit és a vaníliás illatokat, de ő illatban és tartósságban is csak egy csillagot kap tőlem sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

CandyShimmer

2021. október 8.

Ingyen kaptam egy ilyet a koordinátoromtól, de szoba illatosítónak használtam el, kB arra jó csak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

nora98

2021. október 1.

Magamnak vásároltam mert szerettem volna egy táskába bedobós parfümöt, éppen le volt akciózva, talán 1500 forintot fizettem érte. Az újságban tetszett, aztán fújtam a karomra belőle és az volt az érzésem, hogy na neeeem. Nekem nagyon erős volt benne a vanília, szinte fojtogatott. Megmutattam édesanyámnak, neki tetszett, úgyhogy oda ajándékoztam neki, később azonban ahogy alakult az illat rajtam már egészen megtetszett. Nagyon tartós, délután fújtam a kezemre, másnap reggel még éreztem. Ennyi pénzért ha bejön valakinek az illat nagyon jó vétel lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 1.

homanalexandra

2021. július 18.

Én imádom. Lassan másfél éve használom. 2 éve egyik barátnőmön éreztem és azonnal beleszeretettem ebbe az illatba. Imádom a vaníliát, bár eléggé gyümölcsös vanília illata van rajtam, nem úgy mint a barátnőmön. Szerintem nagyon tartós én egész nap érzem magamon, az ára is elég jó, és sokat sem kell használni belőle, mert akkor iszonyat tömény tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Mia0602

2021. április 18.

Első fújásra ahogy unokahúgom mondta: rothadó narancshéj. Félig elhasználtam, de ahelyett hogy megszoknám vagy megszeretném engem is kezd erre emlékeztetni. A mellékhelyiségben viszont jó szolgálatot fog tenni. Reggel fújtam párat és még késő délután is érezni az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 18.

Evelili

2021. március 15.

Egyszerűen imádom, igaz újra kell fújni egyszer napközben, de a tavaszias időben ez is belefer, nem tolakodó. Többen megjegyezték már, hogy hasonló a Prada candy kiss-hez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

bllvktr

2020. december 29.

Nagyon szeretem az illatát, bár rajtam nem tart sokáig, de mivel elég olcsó így ha többször használjuk is megéri szerintem ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.