Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Ajándék! Avon Silky Soft Musk edt és más üvegesek!
Ár: Ajándékba választható, üveges parfüm vásárlása esetén. , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: --
Avon Silky Soft Musk EDT parfüm - 50 ml
Ár: 1.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ewcsi

2019. augusztus 24.

Kellemes az illata, és elég tartós is. Szerencsére nem túl tömény, így nappalra is tökéletes. Árban is olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Bee028

2019. június 14.

Én ezt a terméket tesómtól kaptam aki leselejtezte, nem használta, de én nekem nagy kedvencem lett. Lágy, könnyű az illata, a tavaszi-nyári szezonban sokszor használom. Mint a többi avon parfümnél ebből sem szabad sokat fújni egyszerre, mert intenzív az illata, de ebből kifolyólag lassan is fogy, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

kicsispenot

2019. április 15.

Nagyon sokan megdícsérték, hogy mennyire kellemes illata van, és meglepődtek, hogy nem egy drága parfüm. Mind e mellett tartós is. Újra vevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

pepuuss

2019. március 31.

valamiért nagyon szeretem ezt az illatot, már többször újravettem. ahhoz képest, hogy avonos és szuper olcsó, nagyon tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Szuzi35

2019. március 15.

Nagy kedvenc. Most rendeltem két üveggel.
Nagyon szeretem az édes illatokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Nagy kedvenc. Most rendeltem két üveggel.
Nagyon szeretem az édes illatokat

sweetheart

2019. március 1.

Alapvetően szeretem az édes illatokat, de ez sajnos nagyon émelyítő. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Alapvetően szeretem az édes illatokat, de ez sajnos nagyon émelyítő. :(

Renamena

2019. február 11.

Amikor a vanilia és a púder szupererőt kapnak és vegyülnek majd megszorítják a torkodat és megfujtanak, Te meg gyászolsz, mert jobbnak tűnt a mintán de már megvetted így munkahelyi "egynek elmegy" illatnak befogod ... Na EZ a silky soft.
Vaniliásoknak kötelező darab

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Vaniliásoknak kötelező darab

netti1990

2019. január 13.

Imádom!!! :) Rajtam nagyon finom púderes-vaníliás illata van :) Tartós :) Többen megjegyezték,hogy nagyon finom illatom van :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

blackrose

2018. december 7.

Nosztalgia. A vanília imádó korszakom egyik oszlopos tagja volt. Kèt üveggel is elhasználtam, ès szerettem. Bár amikor a testvèrem megjegyezte mi ez a wunderbaum illat akkor azèrt erősen elgondolkodtam, mert nem szerettem volna autóillatosító szagú lenni. Èn nem èreztem annak. A második üveg vège felè azèrt már nekem is kezdett wunderbaumra hasonlítani,ezèrt nem vettem újra. De mindig szèp emlèk marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Vettem,mert azt mondták,ez olyan lágy,púderes illat!Hát sajnos rajtam cseppet sem az!Rettenetesen erős vanilia-áradat!A tartóssága elég jó,és tulajdonképpen az ára is.De tuti soha többet nem veszek,mert rajtam tényleg csak a vanilia érződik,de az aztán teljes töménységében!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool