Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az intim testrészek higiéniájának megőrzése során mindenekelőtt arra kell ügyelni, hogy ne tegyük tönkre azok természetes, savas pH-értékét, hiszen ez véd a fertőzésekkel szemben. Az intim testrészek tisztán tartására nem alkalmas a szappan, mert lúgos kémhatása megváltoztathatja vagy semlegesítheti a bőr normál pH-értékét. Ez könnyen irritációt okozhat és szabad utat enged a fertőzéseknek. Lényeges tehát, hogy speciális, intim mosakodógélt használjunk, melynek természetes bőrnyugtató hatása segít abban, hogy a természetes, savas védőréteg könnyen megőrizhető legyen.

Szityike

2016. szeptember 30.

Semmi extra...
Igazából elhasználtam 2 mintát belőle de nem lett nagy kedvencem.
Lehet, hogy hülyeség, de nekem hiányzott, hogy legyen egy kis illata.
Biztosan nem veszem meg, inkább egy másik márka termékét használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Semmi extra...
Igazából elhasználtam 2 mintát belőle de nem lett nagy kedvencem.
Lehet, hogy hülyeség, de nekem hiányzott, hogy legyen egy kis illata.
Biztosan nem veszem meg, inkább egy másik márka termékét használom.

panneszka

2016. május 12.

Nagyon gáz termék volt. Olyan szintű irritációt okozott, rákvörösre mart, megmozdulni alig tudtam, pár használat után ki is dobtam, felért egy kínzással a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

dizabella01

2015. április 28.

Nagyon helyes kis intim lemosó, több mint egy évet tartott, folyton őt használtam, és nagyon meg voltam elégedve vele, kellemes az illata, olcsó, praktikus és sokáig tart. Az illata is kellemes, nem tolakodó. Azért 4 csillag, mert habár jól teljesített, úgy érzem nem ő az IGAZI. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Marababa

2015. február 16.

Sajnos már nincs, amióta megjelent, csak ezt használtam intim lemosóként. Ahogy meglátom még a rendelési száma is az eszembe jut. Praktikus az adagolófejes megoldás is, gazdaságos. Csodálkozom a lent említett problémákon, szerencsére nem tapasztaltam egyszer sem ilyesmit.v

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 16.

Renike087

2014. október 13.

Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható. Évek óta ezt használtam. Szinte kizárólag ezt rendeltem az Avonból. :-) A gél állaga, a diszkrét illata mind telitalálat volt. Ráadásul nagyon sokáig tartott, mivel 1 pumpálásnyi bőven elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

DittyCat

2014. október 10.

Életem egyik legrosszabb élménye kapcsolódik ehhez a termékhez. Használata után konkrétan úgy viszkettem odalent, mint egy rühes kutya, majd pedig a szeméremajkaim hámlani kezdtek. 3-4 nap használat volt csak, de elég kemény napokat éltem meg még utána is. Kezelés nélkül elmúlt, csak terméket váltottam. Soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

annahelloszia

2014. szeptember 29.

Számomra irritációt okozott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Számomra irritációt okozott :(

Anheszenamon

2014. március 5.

Egyszer rendeltem egy ilyen intim mosakodó gélt az Avonból, de többet nem teszem. Vízszerű, nem habzik, olyan semmilyen. Alig vártam, hogy elfogyjon és visszatérhessek a krémes állagú intim lemosókra (Nivea, Dove, Lactacyd Femina) Többet nem kísérletezek a gél állagú cuccokkal, maradok a krémesebb változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

Kicsibabos

2014. január 13.

Vajon akarattal maradt le a "Bőrgyógyászatilag és nőgyógyászatilag tesztelt." logó erről a termékről? Csak mert a többin mind van. De jó illata miatt 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Oraculum

2014. január 2.

Elég jó, kellemes használni, akciósan jó ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Elég jó, kellemes használni, akciósan jó ára van.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.