Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2018. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A Simply Delicate termékek különleges összetétele segít helyreállítani az intim területek természetes pH egyensúlyát. Fehér tölgyfakéreg-kivonattal, mely nyugtató tulajdonságáról híres. Növényi fehérjekivonattal a kellemetlen szagok semlegesítésére. Enyhén illatosított, szappanmentes.

mlexa

2019. június 16.

Az illata miatt nem tudtam használni. Egyszerűen túl erős volt. Így elajándékoztam. Nem venném újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Szila20

2018. szeptember 9.

Kísérletezgetek az intim lemosókkal. Megláttam ezt a terméket a katalógusban, gondoltam, biztosan nem lehet rossz és még olcsó is. Hát, borzalmas... Olyan erős rózsa illata van (inkább szagnak mondanám, nem az a kellemes fajta rózsa illat...), hogy a zuhanyzóban is percekig érzem, ráadásul semmi frissítő érzetet nem hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

wynter

2018. április 12.

Erős rózsaillata van, amit én alapból nem szeretek, és egy intim mosakodónál kimondottan meglepő ez az illat. De elsiklanék efelett, ha cserében jó lenne a termék. Nem jó...
Cseppet sem érzem tőle frissnek magam odalent, pedig egymás után kétszer megyek át az adott területen, de hiába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Jennyfer1990

2017. október 14.

Óriási csalódás volt. Előtte is az Avon lemosóit használtam, több félét is, azokkal nem volt probléma. Egyszer ez volt az akciós, gondoltam, mi baj lehet? Hát baj az lett. Az illata tolakodó, túl parfümös, már akkor rosszat sejtettem. Kb. a felét használtam el, amikor landolt a kukában, mert addigra folyamtossá vált az irritáció, kellemetlen érzés ott lent, és szinte biztos vagyok benne, hogy ettől volt, mert azóta átváltottam minőségibb termékre, és láss csodát, semmi bajom... Érzékenyebb társaimnak semmiképp nem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

szanii

2017. június 19.

Szerettem volna kipróbálni egy AVON-os intim mosakodót is, így megrendeltem. Nekem bevált, igaz, nem tetszik, hogy van benne parfüm...... de ez nem a termék hibája hisz ez nem az illatmentes változat :D Igazából nem rossz, elmegy, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Blackxentric

2017. március 1.

Az illata jó volt, de ahogy elnézem aránylag sok parfüm került bele. Néha előfordult, hogy csípett használat közben. Nem igazán szerettem, de elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

saretta

2017. február 28.

a pumpás kiszerelés tetszik benne a legjobban, az nagyon praktikus. az illatával nem sikerült megbarátkoznom, és hát az SLES-t is kihagyhatták volna belőle... én úgy érzem, hogy nem ápol eléggé, inkább szárít. nem fogom elhasználni, a flakont lehet, hogy megtartom, kiöblítem és töltök bele valami jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Anettke

2017. február 22.

Ahj...nagyon nem akartam ezzel a termékkel kapcsolatban bármit is nyilatkozni, de legyen...
Avon üzletben vettem, de mivel még vissza szeretnék térni oda, így nem vittem vissza....meg hát ugye a higiéniai okok...
Ez a termék egyszerűen katasztrófa! Gondoltam én, direkt egy olyat választok mosakodóból, ami nem kirívó illatú, hanem szolid, ápol-eltakar... Hát nem! Annyira, de annyira bánom, hogy nem tekertem le ott a tetejét és szagoltam bele, mielőtt megveszem....!
Olyan erős és esküszöm az égre, hogy bor és pisiszagú! És ezt úgy mondom, hogy először csak a kezemen és a hónaljamon próbáltam ki.... Vagy velem nem kombinál, vagy nem tudom, de hogy nem szalonképes az 1000%...
Azon is agyaltam, hogy ez nem-e valamiféle rituálé elejére vonatkozó kence.... Hogy pl. először ez a mutty, utána még valami cucc, és utána tusfürdővel még egyszer átmenni rajta....! Őszintén szólva, semmi kedvem vele kísérletezni. Annyira elment utána az életkedvem, mert azt hittem, hogy ez "belőlem" árad... szóval fogalmam sincs mi lesz vele...az esküdt ellenségemnek sincs pofám odaadni arclemosónak álcázva! Nagyon csalódott vagyok..!

Csajok! Használat előtt tekerjétek le az avon tanácsadótok előtt az összes avonos kencét. Illatozzátok meg, akár próbáljátok ki ha megoldható (pl. intim mosakodók a kézen..) és ha nem jön be, ha felfordul a gyomrotok 2x mire visszatekeritek a kupakot, akkor adjátok vissza neki. Más kárán tanuljatok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

marcsy2

2017. február 12.

Furcsa illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Furcsa illat...

Fruzzzzzs

2017. január 25.

Nem irritál, nem csíp, jól habzik. Az illata nagyon nem tetszik, olyan régies kölni vagy nem is tudom mire hasonlít... Mindenestre teszi a dolgát és nagyon sokáig elég (én kb 2-3 naponta használok belőle egy nyomásnyit), akciós áron megéri, de az illata (szaga) miatt nem venném újra. Legközelebb kipróbálom a krémes verziót, az a formula szimpatikusabbnak tűnik, de majd meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.