Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Sima érzet akár 2,5 percen belül, érzékeny bőrre is.

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Érzékeny bőrömre gondoltam jó lesz. Nem lett, égetett. Az illata engem nem zavart. Mivel a megadott idő után nem szedte le a piheszőrt sem, tovább hagytam, kipirosodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

ivcsuu13

2021. augusztus 11.

A szőrt leszedi, de milyen áron…. A büdössége a többi eddig próbált krémhez hasonló. Borzalmasan csíp, mar, hatóidő előtt leszedtem annyira és habár így is eredményes volt a mutatvány utána órákig sírni tudtam volna annyira égett a bőröm és vörös volt napokig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

hgds_lilla

2021. március 10.

Sziasztok! A szaga ahogy másik is írják szörnyű. Szőrt szedd le, illetve engem nem irritált de utána azért maradt néhány szőrszál amit mással kellett kiszednem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Trixyke

2021. február 22.

Sziasztok! Szar szaga van iszonyat büdös, szőrt nem szedi le (bajusz, szemöldök) cserébe piros ledz napokig ég csíp, égési sérülés simán lehet kapni. Tovább adtam ott is ez volt a baj. Ahogy látom többeknek. Én ki vonnám a forgalomból!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Bianka2211

2019. augusztus 30.

Borzalmas!!! Ahová felkentem piros kis sebek lettek, az arcom egyik oldalát pedig konkrétan kimarta. Remélem rendbe jön a bőröm. Nem ér annyit az a pár szőrszál, ha tehetitek kerüljétek el messziről!

Update: Sajnos a piros volt az egyik helyen azóta sem múlt el teljesen. Kérlek ne használjátok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Borzasztóan büdös,csíp pedig egyáltalán nem érzékeny a bőröm. És nem végez tökéletes munkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Briess

2018. október 2.

Megrendeltem, mert utáltam a bajusz gyantázós módszert és a szálanként kihúzgálás is hosszú ideig tartott. Nagy reményeket fűztem hozzá a sok pozitív vélemény miatt de sajnos csalódnom kellett.
1. Rémes szaga van.
2. Felkenve nagyon csíp.
3. Nagyon csúnya napokig tartó piros folt marad utána....
Allegria tesztet végeztem vele, nem ez volt a probléma. Nekem sajnos nem jött be, maradok inkább a gyantázásnál. Viszont két pontot kap, mert a szőrszálakat kisebb-nagyobb kihagyásokkal leszedi (meg az egész arcomat ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

1. Rémes szaga van.
2. Felkenve nagyon csíp.
3. Nagyon csúnya napokig tartó piros folt marad utána....

izabella73

2018. szeptember 28.

Jól teszi a dolgát és hozza amit ígér,valóban 2-3 perc alatt leszedi azt a pár szál szőrt amire használom.Viszont a szaga borzalmas,és a bőröm eléggé kipirosodik tőle,így nem tudok maximális pontot adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

HDorina

2018. szeptember 25.

A száj feletti területen lévő szőrszálakhoz szerettem volna egy fájdalommentes szőrtelenítőt. Jellegzetes, büdös szaga van. 3-4 perc alatt el is távolította a szőrszálakat. Ma már nem használnék szőrtelenítő krémet kozmetikus fejjel, mert tudom, hogy nagy a vegyi anyag tartalma, így irritáció is felléphet és a hatása sem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Sekhmet9

2018. augusztus 16.

Nekem nagyon bevállt, be kell tartani a hatóidőt, pici pirosság van de ellenben mindent leszed amit kell :) én a bajszomra használom, 1-2 vastagabb van az anyajegyeim környékén, többi csak pihe, de mindegyikkel megküzd 3 perc alatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Steareth-20 ti I eu 2 1

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Élesztő. A Beta-glucan nevű vegyület forrása, ami antioxidáns hatású. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/saccharomyces-lysate/

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.