Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Sima érzet akár 2,5 percen belül, érzékeny bőrre is.

Kiszerelés: 15 ml

Ár: 399 , Eladó: lucka1296
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen/posta

Bianka2211

2019. augusztus 30.

Borzalmas!!! Ahová felkentem piros kis sebek lettek, az arcom egyik oldalát pedig konkrétan kimarta. Remélem rendbe jön a bőröm. Nem ér annyit az a pár szőrszál, ha tehetitek kerüljétek el messziről!

Update: Sajnos a piros volt az egyik helyen azóta sem múlt el teljesen. Kérlek ne használjátok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Borzasztóan büdös,csíp pedig egyáltalán nem érzékeny a bőröm. És nem végez tökéletes munkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Briess

2018. október 2.

Megrendeltem, mert utáltam a bajusz gyantázós módszert és a szálanként kihúzgálás is hosszú ideig tartott. Nagy reményeket fűztem hozzá a sok pozitív vélemény miatt de sajnos csalódnom kellett.
1. Rémes szaga van.
2. Felkenve nagyon csíp.
3. Nagyon csúnya napokig tartó piros folt marad utána....
Allegria tesztet végeztem vele, nem ez volt a probléma. Nekem sajnos nem jött be, maradok inkább a gyantázásnál. Viszont két pontot kap, mert a szőrszálakat kisebb-nagyobb kihagyásokkal leszedi (meg az egész arcomat ).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

1. Rémes szaga van.
2. Felkenve nagyon csíp.
3. Nagyon csúnya napokig tartó piros folt marad utána....

izabella73

2018. szeptember 28.

Jól teszi a dolgát és hozza amit ígér,valóban 2-3 perc alatt leszedi azt a pár szál szőrt amire használom.Viszont a szaga borzalmas,és a bőröm eléggé kipirosodik tőle,így nem tudok maximális pontot adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

HDorina

2018. szeptember 25.

A száj feletti területen lévő szőrszálakhoz szerettem volna egy fájdalommentes szőrtelenítőt. Jellegzetes, büdös szaga van. 3-4 perc alatt el is távolította a szőrszálakat. Ma már nem használnék szőrtelenítő krémet kozmetikus fejjel, mert tudom, hogy nagy a vegyi anyag tartalma, így irritáció is felléphet és a hatása sem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Sekhmet9

2018. augusztus 16.

Nekem nagyon bevállt, be kell tartani a hatóidőt, pici pirosság van de ellenben mindent leszed amit kell :) én a bajszomra használom, 1-2 vastagabb van az anyajegyeim környékén, többi csak pihe, de mindegyikkel megküzd 3 perc alatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

lena2611

2018. augusztus 9.

Nekem bevált. Két hetente csinálom újra, és a fülem melletti kis hajpihéket is eltávolítja. 2-3 percig hagyom rajta, letörlöm majd langyos vízzel öblintem. Egy órán át nem kenek rá semmi hidratlót, mert nállam is kipirosodik kissé, de utánna hha bekenem akkor reggelre minden oké :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

bogcsii

2018. augusztus 7.

2. tubust veszem újra , nagyon jó kis cucc le szedi a szám fölött a szőröcskéket szinte mindet, és utána 1.5 hétig minden oké:) kb 2-3percig hagyom rajta ahogy érzem , utána zsepivel le törlöm és le mosom és tádáá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Alaina12

2018. június 1.

Eddig gyantáztam, de utáltam az azt követő irritációt, pirosságot, száraz bőrt. Ezért kipróbáltam ezt a krémet, bár nem hittem benne. Nincsenek erős szőrszálaim, inkább puha, gyenge pihék, de azért látszanak. :D Az ajánlott 2,5 percet hagytam rajta, éreztem, hogy dolgozik a cucc, kicsit csípett. Leszedett mindent tulajdonképpen. 3 napja használtam, azóta még nem tért vissza semmi. Kíváncsi vagyok, milyen időközönként kell használnom, egyelőre 5 csillag, mert sokkal gyorsabb, kényelmesebb és kíméletesebb, mint a gyanta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Petrappp

2017. december 14.

Ma használtam előszőr, és nagyon elégedett vagyok vele. Kb. 6 percig volt rajtam és nagyon szépen eltűntetett minden szálat. Lehet, hogy kevesebb idő is elég lett volna, de úgy voltam vele, hogy nem törlöm le, amíg nem csíp. 5 perc után éreztem, hogy kicsit csíp, de még rajtahagytam egy percig. Aztán letöröltem vizes vattával, láttam, hogy kipirosodott a bőröm, ezért áttöröltem egy kis aloe firsttel, 2 órával később már nem volt pirosság. Hamarabb is megvehettem volna, most már csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Steareth-20 ti I eu 2 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.