Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2018. február 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratálja és táplálja a bőrt. Értékes olajokkal és ásványokkal készült, kellemes illatú olajspray.

saladhunter

2017. február 22.

Én ezt a terméket nagyon szerettem. Az illata pont jó, számomra semleges. Barnító krém előtt is használtam. Kicsit feszesít is. Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Szabina911213

2017. február 3.

Az illata orrfacsaró. Jól hidratál, de kicsit olajos érzetet hagy maga után. A feszesítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert habár elhasználtam kb fél flakonnal, nem teljesített semmilyen extrát.
Nyáron jobban bevált, mint a krémes állagú testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Nyáron jobban bevált, mint a krémes állagú testápoló.

Ascyra

2016. december 15.

Én ezt a hidratáló olajat nagyon kedvelem. Ha borotválkozás után nincs időm kivárni a testápoló felszívódását, ezzel gyorsan befújkodom magam, elsimítom, néhány másodperc és már öltözhetek. Órák múlva is selymes a bőröm tőle, bár feszesítő hatását nem észleltem. Egy nagy gondom van vele, hogy nagyon fullasztó az egyik összetevője, leginkább maszkot kell feltenni hozzá. Használom amíg nem találok nem orrot irritáló helyettesítőt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

katagali92

2016. július 26.

Nos.. csodát nem vártam tőle, bár nem is kaptam. Az illata nem igazán jó. Selymessé teszi a bőrt, ideig- óráig. Egy kis feszes érést is ad... de ennyi. Én nem veszem újra, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

bugosgizi

2015. szeptember 14.

Én nem teljesen úgy szemlélem ezt a terméket hogy mi is van rá írva hanem hogy mit is tud nyújtani nekem.
Nem igazán gondoltam sosem úgy rá hogy ettől nekem feszesebb lesz a bőröm... Ha ennyin múlna akkor nem lenne a világon botox. :D
Szóval nekem klasszul beszívja a bőröm és szépen meggátolja a faggyútermelést. Szemkörnyékre nem javaslom mert ott szárít. Összehúzza a pórusaimat amire nekem nagyon nagy szükségem van. De a legnagyobb előnye hogy tökéletes sminkalap. Annyira szépen megtartja a sminkem egész nap hogy egy rossz szavam sem lehet. Tartóssá és egységessé teszi az alapozó fedését. Jól kombinálható víz bázisú krémekkel és felerősíthető vele a hatásuk.
Okosabb dolog lett volna ha eleve smink alapként dobják piacra.
Az illatát megfelelőnek találom. Kellemes lágy parfümös. Nem zavaró egyáltalán.
Az összetétele nem a legjobb ezért nyilván pontlevonás jár. Ám azért mert nem arra használható ami rá van írva nekem még nem ad alapot a lepontozásra feltétlenül szóval azért megérdemli a négyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Okosabb dolog lett volna ha eleve smink alapként dobják piacra.
Az illatát megfelelőnek találom. Kellemes lágy parfümös. Nem zavaró egyáltalán.

Timi18

2015. augusztus 27.

Illatával nagyon nincsen bajom. De nem használ, nem lett tőle semmivel sem feszesebb a bőröm. Alig szívódik be. Nem éri meg venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Dalma0802

2014. augusztus 18.

Nem vettem volna észre hogy feszesebb lett volna a bőröm. Inkább olajosabb hiába kentem szét a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

p.dori0724

2013. november 5.

Szerintem úgy ahogy van pocsék.. A bőröm nem fényes tőle, és ráadásul büdös is.Nagyon folytogató szaga van.Ott porosodik a polcon, igazán bánom hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Nikita0828

2013. július 25.

Nekem is nagyon büdös. Nekiadtam sógornőmnek, ő használgatja, nem tudom milyen hatása van, mert a szagát nem tudtam elviselni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

anett3600

2013. június 14.

nekem nincs vele bajom, hidratál és selymes tőle a bőröm. az illatát is bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

nekem nincs vele bajom, hidratál és selymes tőle a bőröm. az illatát is bírom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate