Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• használatával a bőr feszesebbnek látszik
  • simítja, és puhává varázsolja a bőrt
  • kondícionáló babassuolajat tartalmaz

coffeegirl

2018. február 21.

Sima testápolónak is gyenge. Túl folyós az állaga, alig akar beszívódni. Ja hogy feszesít is? persze :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

csibike100

2016. június 10.

Kellemes az illata, jól hidratálja a bőrt, gyorsan beszívódik. A feszesítő hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

JudithBeauty

2015. május 14.

Nekem az illata tetszett, de a feszesítő hatást nem vettem észre. Hamar beszívódik, nem ragad, de száraz bőrre inkább sűrűbb krém való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Mandarinka

2015. április 7.

Sziasztok!
Nekem nem vált be :( Igaz,hogy nekem nagyon száraz a bőröm. Normál bőre lehet jó.. Nekem semmit nem ért,pedig több esélyt is adtam neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Sziasztok!

eva96

2014. július 15.

SZIASZTOK! :) Nemrég dolgozom az Avonnak mint tanácsadó és szoktam magamnak ias rendelni termékeket főleg kremeket. Nagyjabol egy hete van meg nekem az "Avon skin so soft firming and restoring" és hát meg kell hogy mondjam hogy baromira jó barsonyossa és puhava tette a boromet és a karomon lévő kisebb kipattogzast is eltuntette ! :) a feszesito hatasat még sajnos én sem eszleltem most kb. ez a harmadik nap hogy aktívan hasznalom naponta 2x is de feszesites téren valoban nincs változás viszont hidratalas szempontjabol csillagos ötös !!!!!!!!!!! ezért is adok ötöst ennek a kremnek . És nem utolsó sorban nekem az illata nagyon kellemes :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 15.

PAncsi79

2014. április 14.

Sajnos az én bőrömre ez a könnyű állag semmire nem elég. Én elsősorban testápolóként használnám, de ennek annyira vizes, híg állaga van, hogy egyáltalán nem elég számomra.
Feszesítést pedig egyáltalán nem tapasztaltam, bár tény, hogy nem is kentem olyan nagy kedvvel a fentiek miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

sabrirory

2014. április 14.

Az illata egész kellemessé változott. Az elején én csak alkohol szagot éreztem, aztán hagytam pár hónapig állni és tessék, nagyon finom illata lett. A bőrt finoman puhítja és kicsit állagra is változott, sűrűbb lett. A stria csíkjaimat kicsit elhalványította, csak néztem egy nagyot,amikor észrevettem.:) Könnyen felszívódik. Szerintem jót tett neki a pár hónap pihi. Megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 14.

Kishoshi

2014. április 2.

A tégelyes fajta elég jó,feszesít rendesen,de ez nagyon gyenge,inkább csak hidratál,illata meg nagyon mű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

kitty06

2013. november 25.

Jól hidratál,de én nem vettem észre,hogy feszesítene. Illata olyan semmilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 25.

Jól hidratál,de én nem vettem észre,hogy feszesítene. Illata olyan semmilyen.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Alig van illata (ami nem feltétlen baj), könnyű az állaga, nekem gyorsan beszívja a bőröm, és nem ragadok tőle. Hogy feszesít-e, azt nem tudom megmondani. Nem nevezném pénzkidobásnak, de nem nagy szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1