Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

• argánolajat tartalmaz
  • hidratálja a bőrt
  • könnyű állagú
  • nem zsíros, gyorsan beszívódik
  • finom illatú

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Stellacska6969

2018. április 1.

Miután bekentem magam ezzel a kis vacakkal 2perc után mindenemet szétvakartam. Az illata jó de egy nagy 0 ez az egész.. kínomban illatositóként használtam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

kremes98

2018. január 31.

Anyukámtól kaptam karácsonyra egy éve, de azóta nem akar fogyni.. kellemes az illata, de az alkohol miatt nem használom, mert a száraz bőrt még tovább szárítja. Emellett nehezen szívódik be, kellemetlen érzetet hagy maga után, és számomra macerás a használata. A párommal jobb híján masszás olajként használjuk, hogy fogyjon is belőle valami. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

xxxx911118

2017. április 23.

Lassan szívódik fel, olajos érzet marad a bőrömön, nekem az illata is túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Lassan szívódik fel, olajos érzet marad a bőrömön, nekem az illata is túl erős.

majoreszternora90

2017. március 19.

Az illata fogott meg a katalógusban, megrendeltem. Eddig sosem volt száraz olajam, nem tudtam, hogy ez azt jelenti, hogy fél liter szárító hatású alkoholba belekevernek egy kis illatanyagot meg valami bőrpuhító olajat. Fura ellentmondásos az egész. Felkenéskor egy kis hidratáló hatást érzek, de valószínűleg nagyon száraz bőrre nem volna jó. A soothing szó pedig vicc ennyi alkohol mellé... Mióta használom, a lábszáramon lett egy kis piros, száraz folt, azért már csak a karomra kenem, így az életben nem fog elfogyni. És van még egy bontatlan otthon... :(
Az illata élőben is kellemes, kivételesen hasonlít a papíron lévő, dörzsölhető szagmintára, elég erős, de hamar elillan. Summa summarum, az illatán kívül nem sok pozitívuma van, azt hiszem a katalógusos testápoló-tusfürdő próbálkozásaimat befejezem.

Frissítés: viszket tőle a karom, elegem lett, kuka. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

Frissítés: viszket tőle a karom, elegem lett, kuka. :(

Daisyyy

2017. február 23.

Az illata miatt választottam ki a katalógusból, az illatosított oldalról, valóban nagyon kellemes, relaxálós illata van, este lefekvés előtt szoktam a mellkasomra, vállamra kenni, de maga a termék minősége egy erős közepes, előnye: hogy olcsó. Használtam már korábban olajos testpermeteket más márkáktól, azok sokkal jobban teljesítettek, tartósabban puhították a bőrt és az illat sem illant el hamar, ezért nekem a korábbi tapasztalatok adták a mércét. Sajnos ez a testpermet nem annyira hatékony, hamar elszáll az illata is, de ami a hátránya az lehet előnye is, ha valakinek meg pont ez a szempont, hogy ne ragadjon utána bőre és ne lengje körül az erős levendula illat. Én imádom a levendulás illatokat, lehetne egy kicsit intenzívebb is az aroma. Szép fényt ad a bőrnek azért, és nem bántam meg, hogy vettem, de lehet legközelebb nem ezt fogom kipróbálni. Mindent összevetve: 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

gonczio

2017. február 1.

Kicsit erős az illata és nem hiszem, hogy sok hatóanyag van benne. Kipróbáltam, mert jónak tűnt, de nem fogom újravenni az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Mariliisa

2017. január 23.

Ajándékba kaptam, mert szeretem az olajokat, és alig vártam, hogy kipróbáljam. Nagyon tetszik a fújófejes megoldás, egyszerre pont eleget juttat a bőrre, így könnyű vele dolgozni. Jól hidratál, könnyű az állaga, nem sűrű, a bőröm szépen beissza, de az érzékenyebb részeken (hát, dekoltázs, váll) csípett, így inkább csak a lábamra és a karomra használom. Viszont az illata... nem értem, hogy egy alapvetően nagyon jó terméket miért kellett elrontani ilyen borzasztóan erős illattal, és valami, amiben ennyi illatanyag van, hogyan is lehetne bőrnyugtató hatású. Ráadásul nem is illik hozzám ez az illat, de ezen még túl tudnék lépni, ha nem lenne ennyire erős. Emiatt és az alkoholtartalma miatt nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

petraholi

2016. december 17.

Finom,erőteljes relaxáló illata van,viszont nagyon alkoholos. Sajnos az én érzékeny bőrömre egyáltalán nem volt jó hatással.Nagyon csíp és engem inkább szárított mint ápolt.Az illata viszont tényleg nagyon kellemes ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Ewcsi

2016. október 23.

Jó az illata és az állaga is, egyetlen baj van vele, hogy csípi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Jó az illata és az állaga is, egyetlen baj van vele, hogy csípi a bőröm.

kisenikoke

2016. június 22.

Nagyon jó terméknek tartom, kiváló illattal :) Azt nagyon szerettem benne.
Jó nagy adag, számomra fél évig kitartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Nagyon jó terméknek tartom, kiváló illattal :) Azt nagyon szerettem benne.
Jó nagy adag, számomra fél évig kitartott.

Antioxidánsok: BHT, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate