Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratál és aranyfényű csillogást nyújt. Értékes olajokkal és ásványokkal készült, kellemes illatú olajspray.

Lilla08

2018. január 3.

Szerintem a hidratáló hatása közepes, bár nekem teljes mértékben bevált, mivel nem száraz a bőröm. Az első alkalommal abba a hibába estem, hogy túl sokat és túl közelről fújtam, akkor valóban borzalmas, zsíros érzetet hagyott maga után. Úgy vettem észre, hogy akkor nem lesz zsíros érzet, ha nagyon jól eltaláljuk mennyit kell fújni, nekem a karomra pl. 1-2 fújás bőven elég, utána elkenem egy picit, hogy egyenletes legyen az eloszlás. Nagyon szeretem az illatát, és a csillogását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

bubilany

2017. szeptember 11.

Használat után zsíros érzett hagy maga után és az illata is kellemetlen. Csak cuki a csillámok miatt kapja meg a 3 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

mrs.imperator

2017. május 6.

Imádom az olaj spray-ket, nyáron mindig ilyen termékeket használok a strandon. Az abszolút kedvenc a Hawaiian Tropic persze :) Ez az Avonos spray szexi csillámlást kölcsönöz a bőrnek, épp csak egy leheletnyit szoktam a vállamra, dekoltázsra, karokra. Inkább az illata és a fénye miatt, testápolóként kiegészítésre szorul ha a megviselt, égett nyári bőrömre gondolok. Bulikra és alkalmakra jó, a csillámok miatt hétköznap vagy otthon nem használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 6.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Ha hasznalatkor a padlora is kerul (amit nem konnyu elkerulni) akkor feltakaritani kesz katasztrofalis. A hidratalosagaval pedig egyszeruen nem is talalkoztam. Nekem extran szaraz borom van de ez a termek nem jott be,tulsagisan olajos nemhogy a boron de mindenhol mashol is olajos nyomot hagy es nehezen szivodk fel, a labam pedig egyertelmuen csak azert csillog mert elkepesztoen olajos ez a cucc nem pedig a csillamom miatt razogatgatom en barmennyit.
Ajandekba kaptam de semmi keppen sem fogom sajat budzsebol ujra vasarolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

Ajandekba kaptam de semmi keppen sem fogom sajat budzsebol ujra vasarolni

Rockysinger

2016. július 6.

Mivel az illata nem tetszik annyira, (ami egy fontos dolog) ezért 4 csillag, de szép a bőrön, jól szívódik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Baabbii95

2016. április 21.

Nem hagy zsíros érzetet, de az illatát egyáltalán nem kedvelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 21.

Nem hagy zsíros érzetet, de az illatát egyáltalán nem kedvelem!

Csillaa

2016. január 31.

Kaptam.Ezt inkább a hosszú,fárasztó napokon, este szoktam használni mikor lusta vagyok kenegetni. Nyakra szerintem nem érdemes fújni mert nekem ott nagyon nehezen szivta be magát. De mivel ha lusta vagyok kenegetni akkor ez praktikus szóval újravevős cucc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

blackcat00616

2015. november 4.

Nővéremtől kaptam 3 különböző olajsprat, köztük ezt is. Nagyon megörültem neki, mert utálom kenegetni magam minden este (elég száraz a bőröm). Ettől viszkettem a legkevésbé, na de kicsit se szeretnék, azért elhasználom. Nyáron szépen csillogtam tőle :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

kalla

2015. augusztus 20.

Sajnos nekem nem vált be! Az illata kellemetlen, nagyon alkoholos, és szárította is a lábszáramat. Ráadásul nem akart beszívódni, sokszor órákkal később is síkos volt tőle a lábam. Csillogni is csak az olaj miatt csillogott, hiába ráztam fel a csillámokat az alján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 20.

almarek

2015. augusztus 12.

Hidratálás terén szerintem gyenge. A csillogása viszont szép, visszafogott, és az illata is kellemes. Nagyon oda kell figyelni a használata során, mert ha véletlenül a padlóra kerül, csúszóssá válik az a terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk