Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2015. január 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Érzékien puha tapintást, finoman aranyló fényt és csábító illatot kölcsönöz.

KrisztiP

2014. augusztus 12.

Imádom!!!!
Nyáron a barna bőröm,ezerszer jobban ragyog tőle! Szuper élettel teli árnyalatot kölcsönöz a bőrömnek! Kellemes illata van.
Az egyetlen apró hibája,hogy nagyon neheze szívódik be,és hosszú idő után is csúszik a bőröm tőle, de a hatása miatt szemet lehet hunyni e fölött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Imádom!!!!

jucyencore

2014. május 7.

Egy nagy kaka....1000 forint volt, oké, nem vészes, de:
1. alighogy csillog
2. semmit nem használ
3. illata nem sok van
Inkább vásároltam volna, ezzel egy árkategóriban lévő Dove testápolót :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Egy nagy kaka....1000 forint volt, oké, nem vészes, de:
1. alighogy csillog
2. semmit nem használ
3. illata nem sok van
Inkább vásároltam volna, ezzel egy árkategóriban lévő Dove testápolót :)

dnora

2013. augusztus 6.

Két darab van itthon belőle, de őszintén nem igazán használom! Hiába kellemes az illata és barna bőrön szépen is mutat az a pici csillogás, de nagyon nehezen szívódik fel a bőrön, illetve utánna mindenhez ragad ami a bőrömhöz hozzáér. Csalódás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 6.

anita_fliszar

2013. március 25.

Hát nagyon nem jó,ragacsos büdös,és nem is csillog.Pénz kidobás volt!:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 25.

Hát nagyon nem jó,ragacsos büdös,és nem is csillog.Pénz kidobás volt!:(

szuperninaa

2013. március 6.

Gondoltam milyen szupi lesz, hidratál majd, jó illatú és csillámos is hmmm... nyárra pont jó lesz!.. Aha... szép álom :-D ...Hát ehhez képest baromi büdös, nem hidratál, és a csillámok csak az üvegben tündökölnek. Nyáron szúnyog fújogatásra jó volt, de másra nemigazán. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

termelinda

2012. augusztus 9.

Csalódás...az illatát én szeretem(ezért 2pont), nagyon kellemes, viszont az állaga....csúszik a bőröm tőle, ragad, minden olajos lesz, úgy kell utána zsepivel magam áttörölgetni...egy pozitívuma még talán, hogy kicsit csillog, lebarnult bőrön szépen mutathat...de egyébként pénzkidobás.........

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

puppi

2012. augusztus 3.

Mindig is untam magam testápolókkal kenegetni és mikor megláttam,hogy van ilyen csillámos olaj spray formájában rögtön rohantam is megvenni :) Gondoltam csak magamra fújom azt csillogok-illatozom-hidratálódom :D Aztán jött a fekete leves... Az illata nekem már megszokott volt mert használtam az ehhez tartozó tüsfördőt és testáplóját régebben. Talán ennek kicsivel még erősebb szúrosabb volt annyira nem voltam tőle elájulva. Hazaérve rögtön fújtam is volna a lábamra ekkor tünt fel,hogy na most vagy én vagyok a b*szott gyenge vagy szart válaszottam mert egyszerűen nemtudtam lenyomni a fújó részét :D És miután probáltam magamon elkenni azt az olajos trutyit ami nálam mellesleg alig csillogott max fénylett mintha zsíros lenne a bőrőm, a kezem elkezdett csúszni és végképp nemtudtam kifújni belőle. Nekem felszívódni sem nagyon akart pedig keveset használtam. Sokat probálkoztam még vele de egy idő után rájöttem felesleges erőlködnöm és elkell fogadnom,hogy ez egy pénz kidobás volt. Hidratálásáról nem is beszélek mert olyan nincs :D Na meg az összetevők is... El is ajándékoztam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

marina

2012. július 23.

Engem néhány pillanatig néhol kicsit csíp, mikor magamra fújom, viszont az illata tetszik. Nekem hamar beszívódik, szóval ilyennel nincs problémám:) Kis csillogós, bár lehetne picit csillogósabb is :P Ettől függetlenül tetszik,elfogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

sugarglider

2012. július 14.

Kb. 5 percig nagyon jó hidratálást nyújt, utána nekem szárítja a bőrömet. Ebben a jó melegben nagyon jó hűsítő hatása van, az illata is tetszik. Elég nehezen szívódik be a bőrbe így tökéletes arra, hogy mindent összekenjünk vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

vivuss87

2012. július 1.

nagyon szeretem, megfelelően hidratál egy normál bőrt, és gyönyörű fényessé, csillogóssá varázsolja a bőrt. Sokadszorra vettem már újra. A napbarnított bőrön csodásan mutat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk