Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Csillogó olajspray selyemproteinnel és csillámló összetevőkkel.

• puhábbá és simábbá teszi a bőrt
  • üde ragyogást és csillogást kölcsönöz

Cupcaketeam

2020. június 19.

A kellemetlen szaga miatt egyszerűen nem tudom használni..
Ráadásul ez a csillám mennyiség ami van benne egy fabatkát sem ér egyáltalán nem fog feltűnően csillogni a bőrön

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

A kellemetlen szaga miatt egyszerűen nem tudom használni..

lylah

2019. augusztus 17.

Akciós volt az augusztusi (2019.) katalógusban, pont nyaralás előtt meg is rendeltem. Gondoltam legyen szép csillogó a bőröm a tengerparton. Azon már meg sem lepődök h pénzt dobtam ki az ablakon, újabban az avon termékei elég gyengék, de ez... Azon kívül h tiszta olajos lesz tőle a bőröm, semmi csillogás ami miatt megvettem, s most ahogy nézem az összetevőket még nagyobb csalódás. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

henrietta1

2018. január 15.

Nekem nem vált be! Olajos marad tőle a bőröm, ami kellemetlen érzés egész nap, de amit a legjobban sérelmezek, hogy kellemetlen, büdös szaga van!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kompothal

2017. augusztus 2.

Borzalmas. Júliusi katalógusban volt egy akció, amiben Luck parfüm, egy spirál és egy 3fázisú testolaj szerepelt. Na hát én ezt kaptam a testolaj helyett. Nem bántam annyira, mert tetszett az illata, ez is szép olajos volt. Első nap bekentem vele, tetszett nagyon. Harmadnap amikor mentem dolgozni szépen rákentem a vizes bőrömre. Aznap estére sok apró piros pötty jelent meg rajtam és hihetetlenül viszketett. Ezek a pöttyök 2 napja nem múlnak el.
Nem kritizálni akarom a terméket, jópofa tetszene, de valószínűleg allergiás vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Daisyyy

2017. május 20.

Elég gyengus. A csillogása kb. nulla, a selymesség 5 percig sem tart, az illata pedig semleges. Nem is értem ezt a terméket. Ehhez képest drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk