Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2017. május 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Aranyló csillogást és puhaságot kölcsönöz a bőrnek. Egyenletesen fedi a bőrt, hidratálja, és kellemesen sima érzést biztosít. A bőr szép, egészséges, napbarnított érzést kelt. Fokozatosan ad színt: diszkréten napcsókolta bőr 1 használat után, akár 4 napi rendszeres használat után pedig a bőr természetesen barnának tűnik.

Csigabee

2017. november 1.

Sok szép csillogó kiütésem lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Sok szép csillogó kiütésem lett tőle.

rtteszvesz

2017. július 16.

Úszás és strandröpi után használom most nyáron, arra jó, hogy zuhany után, amikor még kicsit talán izzadok a mozgás után gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet, de máskor szerintem kevés lenne, ráadásul az INCI elején van az alkohol, kaptam, elhasználom, de újra nem veszem az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Babsszi

2017. április 9.

Szerettem volna egy csillámos testápoló terméket, mert februárban mentem nyaralni, gondoltam milyen jól fogok kinézni egy kis extra csillogással a tengerparton. Hát rosszul gondoltam. Az illata nagyon jó, de semmi hatást nem véltem felfedezni. Nem csillogtam, nem emelte ki a barnaságomat, nem hidratált, nem lett puhább/selymesebb tőle a bőröm.. nem csinált ez semmit... Már mikor megjött akkor is feltűnt hogy tök átlátszó és tiszta, mint a víz, de hát bíztam benne hogy majd a bőröm kijön a csillogás de SEMMI... Tényleg nem értem, az enyémből kilopták a csillámporokat? :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

queenofhearts

2017. január 3.

Nagy nyári kedvenc volt. Selymes hatást ad, napfényben elég erőteljesen csillog, jó az illata, de több használat után már túl tömény volt az orromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

GNóri

2016. július 31.

A skin so softos spray-k közül ennek az illata tetszik a legjobban. Tetszik, hogy nem hagy ragacsos réteget, gyorsan beszívódik, hidratál, viszont én az ég világon semmilyen csillámot nem látok benne, pedig azért vettem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

GFlora

2016. június 15.

Én se olajat nem érzek, se csillámot nem látok a már kicsit barnább bőrömön.Az illata nekem nagyon tetszik, olyan tipikus nyári szerintem, de csak ezért adok három csillagot, mert egyébként semmit nem hidratál :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

PiciCic

2016. május 2.

Ajándékba kaptam barátnőmtől. Enyhén barna(szolis) bőröm van,de én nem igazán láttam ,hogy csillogna rajta ez a spray. Az illata jó,kicsit parfümös. Ápolni egyáltalán nem ápol. Nem nyerte el a tetszésem,nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

oliviabogyo

2016. április 6.

Nekem nem barna a bőröm, ezért nem is látszik hogy csillogna, de megis nagyon szeretem mert bársonyos lesz tole a borom es nagyon jó tapintású. Szerintem semmi különleges illata vagy szaga nincs. Szuper termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

gzsofi94

2016. március 3.

Tavaly nyáron használtam ezt az olajsprayt és nagyon bevált nekem. Igaz, hogy nagyon olajos volt amikor befújtam vele a bőrömet, úgyhogy csak este használtam. De nagyon jól hidratál, pihe puha bőrt csinál és külön jópofa benne a csillámpor :) Az illatát még másnap is éreztem magamon. Tehát úgy összességében nappal nem kenném magamra de estére tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Cuni95

2015. augusztus 14.

Hát az enyém használhatatlan. Rettenetesen erős, büdös szaga van, és a bőröm is ragad tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk